ALOE 97% - Hydratační sérum-koncentrát na obličej se zlatými vitamínovými kapslemi.

219 Kč / 30 ml
Vyprodáno - dostupnost na dotaz
Položka byla vyprodána…

Poskytuje pokožce intenzivní hydrataci. Zvyšuje její pružnost a zlepšuje barvu pleti. Zabraňuje předčasnému stárnutí. Obsahuje zlaté vitamínové tobolky ponořené do aloe gelu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poskytuje pokožce intenzivní hydrataci. Zvyšuje její pružnost a zlepšuje barvu pleti. Zabraňuje předčasnému stárnutí. Obsahuje zlaté vitamínové tobolky ponořené do aloe gelu. Unikátní vzorec séra obsahuje zlaté vitamínové tobolky ponořené do aloe gelu, ve kterém je soustředěna veškerá výjimečná síla aktivních složek živé přírodní šťávy z aloe vera. Vitaminový hydratační komplex, uzavřený v kapslích, si zachovává svoji účinnost po dlouhou dobu. Při aktivaci dávkovačem kapsle prasknou a ve směsi s aloe vera gelem vytvoří jedinečný koktejl vitamínů, minerálů, enzymů a dalších cenných aktivních látek, které doslova oživují pokožku: má hydratační, regenerační a antioxidační účinek, zlepšuje pevnost pokožky, tón a pružnost, dodává svěžest a jas.

Aktivní látky: Aloe vera gel okamžitě zvyšuje úroveň hydratace, aktivuje tvorbu kolagenu a elastinu, vyhlazuje vrásky způsobené dehydratací a pomáhá eliminovat příčiny předčasného stárnutí. Kyselina hyaluronová a biosacharidová polymerní matrice působí synergicky, doplňují a zvyšují účinek hlavních složek, vytvářejí ochrannou bariéru na povrchu pokožky a zabraňují ztrátě vody buňkami.

Výsledek: pokožka je naplněna životodárnou silou aloe a vitamínů, je hydratovaná, pružná a hladká.

Aplikace: Ráno a/nebo večer aplikujte na očištěnou pokožku obličeje.

100 ml obsahuje koncentrovanou esenci z 97 ml živé šťávy z aloe vera.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: