Zákaznická podpora:info@belitabella.cz

Hyaluron Lift – Superlifting Kůra intenzivního obnovení a zvedání pokožky obličeje, krku a dekoltu 55+

329 Kč / 2x20 ml
Vyprodáno - dostupnost na dotaz
Položka byla vyprodána…

Superlifting Kůra se skládá ze dvou vysoce koncentrovaných intenzivních činidel, které navzájem aktivují své působení pro zvýšení biologické aktivity komponentů a pro dosažení rychle viditelného výsledku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Superlifting Kůra se skládá ze dvou vysoce koncentrovaných intenzivních činidel, které navzájem aktivují své působení pro zvýšení biologické aktivity komponentů a pro dosažení rychle viditelného výsledku. Před aplikací na pokožku, musí být krém a gel koncentrát smíchán. Krém koncentrát opravuje kožní změny související s věkem, snižuje hloubku a rozsah vrásek, podporuje znovuzískání linie krku a brady, posiluje buněčnou strukturu, bojuje s povislou pokožkou. Gelový koncentrát pomáhá doplnit nedostatek kyseliny hyaluronové stimulující syntézu kolagenu a elastinu.

Aktivní látky: Aktivní látky: kyselina hyaluronová, U-Active®GE, SLIM-EXCESS, ESSENKIM.

Aplikace: na dlani vytlačte malé množství koncentrátu gelu a krému ve stejném množství, promíchejte a zahřejte v dlaních. Lehce aplikujte na obličej, krk a dekoltu. Aplikujte denně. Použijte kůru na 28 dní. Kůru lze opakovat po 2-3 měsících. - poskytuje intenzivní biorevitalizaci - vyrovnává nedostatek kyseliny hyaluronové - stimuluje syntézu kolagenu a elastinu - snižuje hloubku a závažnost vrásek - koriguje změny pokožky související s věkem - posiluje rámce buněk, bojuje proti povislé pokožce - obnovuje linii krku a brady

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: