Zákaznická podpora:info@belitabella.cz

Lux Care - balzám elixír pro kontury očí a rtů pro zralou pleť.

299 Kč / 20 ml
Vyprodáno - dostupnost na dotaz
Položka byla vyprodána…
Speciální složení elxírového balzámu je ideální pro zralou pleť. Díky působení aktivních složek je obnovena hustota pokožky, zlepšuje se její pružnost, zmenšuje se počet a hloubka vrásek, výrazně se zmenšují otoky a tmavé kroužky pod očima.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální složení elxírového balzámu je ideální pro zralou pleť. Díky působení aktivních složek je obnovena hustota pokožky, zlepšuje se její pružnost, zmenšuje se počet a hloubka vrásek, výrazně se zmenšují otoky a tmavé kroužky pod očima. Jedinečný komplex epidermálních růstových faktorů (EFG) podporuje omlazení kožních buněk, zlepšuje jejich reliéf, dává pokožce hladkost a pružnost. Výsledek za 4 týdny: o 21% méně vrásek u vnějších koutků očí "husí nožky" o 45% méně vrásek dolního víčka o 47% zlepšení elasticity kůže o 64% nárůst hydratace pokožky

Aktivní látky: Shadownyl pomáhá snižovat tmavé kruhy a osvěžuje obrys očí. Easyliance poskytuje pokožce okamžitý vyhlazovací a zpevňující efekt. Skvalen má omlazující účinek a snižuje vrásky, změkčuje a hydratuje pokožku. Díky působení balzámu, pokožka kolem očí a rtů vypadá mladá a zářivá, večer vypadá jako ráno, aniž by se objevila nejmenší stopa únavy.

Aplikace: aplikujte balzámový elixír na čistou pokožku očního víčka a oblast kolem rtů s lehkými poklepovými pohyby, dokud nebude balzám úplně absorbován.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: