Zákaznická podpora:info@belitabella.cz

ReFORMania – Krém - koncentrát „Ploché břicho a štíhlý pas“.

850 Kč / 100 g
Skladem

Bojujte s přebytečným tělesným tukem v pase a na břiše. Horká formule s extraktem z červeného pepře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krém - koncentrát je určen k boji proti ukládání tuků v břišní oblasti. Účinné látky získané pomocí biotechnologie ze vzácných druhů hnědých řas pomáhají účinně odbourávat podkožní tuk a zabraňovat jeho hromadění. S věkem se lipolytické látky v těle, které mohou spalovat tuky, stávají mnohem méně účinnými, což vede ke stále rychlejší akumulaci tuku v břiše a v pase. Nástroj lze použít k prevenci tvorby tukových usazenin na pozadí změn souvisejících s věkem. Produkt má výrazný zahřívací účinek, který je doprovázen zarudnutím kůže a pocitem pálení, což je normální reakce.

Účinné látky: PHEOSLIM je bioaktivní komplex z řas Phyllacantha fibrosa. SCOPARIANE je bioaktivní komplex z řasy Sphacelaria scoparia. extrakt z červeného pepře, kofein, extrakt z mořských řas Sea Minerals, bambucké máslo, hroznové semínko, kokos, mořský elastin, mořský kolagen, kyselina hyaluronová.

Výsledek:

- výrazné snížení objemu pasu: až - 18,3% *

- znatelně hladší a pevnější pokožka

- hydratace, jemnost a hebkost

* Na základě výsledků testů produktu obsahujícího 1% Pheoslim po dobu 28 dnů, dvakrát denně, na základě údajů z francouzského Codifu.

Aplikace: Vymačkejte malé množství krému na pokožku stisknutím horní části lahvičky, masážním strojkem masírujte problémovou oblast (břicho a pas) po dobu 5-10 minut. Podle potřeby přidejte během masáže krém.

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte krém, pokud je vaše pokožka citlivá na extrakt z červeného pepře. Nenechte krém přijít do styku se sliznicemi nebo poškozenými oblastmi pokožky. V případě kontaktu důkladně opláchněte velkým množstvím vody. Po nanesení krému si umyjte ruce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: