ANTI-AGE – Noční obnovující krém-maska na obličej a krk 50+.

169 Kč / 50 ml
Skladem

Obnovující krémová maska z granátového jablka a černého lanýže – nezbytná ochrana proti stárnutí a zpevnění pokožky po padesátém roce věku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivních komplex látek určených speciálně pro zralou pleť pomáhá kompenzovat zpomalení metabolických a regeneračních procesů v pokožce. Během spánku se aktivují mechanismy přirozeného omlazení buněk, zintenzivňuje se tvorba vlastní kyseliny hyaluronové a kolagenu, aby se zevnitř zvlhčila pokožka, vyhladily vrásky a zřetelně se zvýšila pevnost a pružnost.

Aktivní látky: Černý lanýž- „černý briliant omlazení“, vynikající delikatesa pro pokožku. Poskytuje pokožce plnou péči proti stárnutí, intenzivně vyživuje a hydratuje, stimuluje regenerační procesy a pomáhá vytvářet ideální podmínky pro buňky, které produkují vlastní látky proti stárnutí. Zpomaluje přirozené stárnutí pokožky, snižuje ochabování, pomáhá vyhladit i hluboké vrásky. Granátové jablko – přírodní složení nezbytných antioxidantů - obnovuje zdravý tón pleti, rozjasňuje pigmentaci, zjemňuje pleť, aktivuje přirozený biosystém a chrání pokožku před faktory, které vyvolávají stárnutí.

Po několika aplikacích si všimnete pozitivního výsledku: vrásky se znatelně zmenší, ovál tváře se zpevní a je svěží, pokožka je svěží a hladká.

2 způsoby aplikace: 1. Každodenní večerní péče. Večer naneste malé množství na pokožku obličeje a krku, rovnoměrně rozetřete. 2. Intenzivní péče. Naneste v husté vrstvě po dobu 10 minut, přebytek odstraňte kosmetickým tamponem. Používejte 1-2krát týdně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: