Omlouvám se všem zákaznicím a zákazníkům, K 25. 1. 2021 končím spolupráci s Českou poštou a již nebudu tuto možnost dopravy nabízet.
Zákaznická podpora:info@belitabella.cz

Perfektní porcelánová pleť - lactoaktivní mikropeeling s lumisphers na obličej

159 Kč / 75 ml
Skladem

Laktoaktivní peeling proniká do hlubokých vrstev pokožky, jemně odstraňuje vrchní část pokožky a dodává jí hladký a dokonalý tón.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Laktoaktivní peeling proniká do hlubokých vrstev pokožky, jemně odstraňuje vrchní část pokožky a dodává jí hladký a dokonalý tón. Kyselina mléčná intenzivně odstraňuje vrchní část pokožky, vyhlazuje pokožku a dodává jí lesklost. Allantoin pomáhá obnovit pokožku po odstranění vrchní části, zmírňuje známky zarudnutí a podráždění. Mikropeeling je ideální pro časté používání kdykoliv během roku. Lumisphers jsou mikroskopické částice, které pronikají do hlubokých vrstev pokožky a pomáhají snižovat množství melaninu, poskytují postupné zesvětlení pokožky a snižují pigmentaci. Komplex aktivních částic podporuje intenzivní odstraňování mrtvých buněk, zesvětluje pokožku, zabraňuje vzniku věkových skvrn, vyrovnává mikroreliéf pokožky a vrací pokožce hladký a lesklý tón. Aplikace: Aplikujte na suchou a čistou pokožku, masážními pohyby jemně masírujte po dobu 2-3 minut. Poté opláchněte teplou vodou. Používejte 2krát týdně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: