ULTRA SLIM ideální postava – Kokosovo cukrový lymfodrenážní peeling na tělo.

209 Kč / 200 g
Skladem

Kokosovo cukrový peeling s dvoustupňovým masážním komplexem, silnými složkami spalovačů tuků a léčivými oleji z makadamu, avokáda, meruňky hluboce čistí pokožku a póry, ideálně ji připravuje na působení účinných látek z jiných anticelulitidních a lipolytických prostředků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kokosovo cukrový peeling s dvoustupňovým masážním komplexem, silnými složkami spalovačů tuků a léčivými oleji z makadamu, avokáda, meruňky hluboce čistí pokožku a póry, ideálně ji připravuje na působení účinných látek z jiných anticelulitidních a lipolytických prostředků. Kokosové vločky a mikrokrystalky cukru poskytují intenzivní masáž pokožky, odlupují odumřelé buňky pokožky, stimulují lymfodrenážní funkci pokožky a dodávají pokožce mimořádnou hebkost a hedvábnost.

Aktivní látky: Mořská řasa fucus podporuje účinné hubnutí a modelování těla, posiluje a napíná pokožku, stimuluje odbourávání tuků, aktivuje produkci nových kolagenových vláken, čímž redukuje a vyhlazuje i zanedbávanou celulitidu. Bobule goji mají silné antioxidační vlastnosti, urychlují vylučování toxinů a přebytečné tekutiny z buněk a zlepšují produkci kolagenu. Zelený čaj tonizuje pokožku, zlepšuje její pružnost a pevnost. Oleje z makadamu, avokáda a meruňky hluboce zvlhčují pokožku, zvyšují její pevnost a pružnost, dodávají hladkost, něhu a hedvábnost, zabraňují vzniku strií. Pravidelné používání peelingu pomáhá snižovat tělesný tuk v oblasti břicha, pasu, boků, paží, kolen a dalších problémových partií.

Tipy pro aplikaci pro maximální efekt: Aplikujte peeling na suchou nebo vlhkou pokožku, masírujte problémové oblasti - stehna, hýždě, břicho, paže. Doporučuje se masírovat krouživými pohyby od vnějšího okraje oblasti, která se má masírovat, do středu. To lze provést ručně nebo speciálním kartáčem. Délka masáže by neměla přesáhnout 10 minut, pohyby by měly být intenzivní, ale nikoli traumatické. Po masáži opláchněte peeling vodou a naneste další produkty řady ULTRA SLIM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: