Happy Time – Noční hydrogelová pleťová maska-antistres s hlemýždím mucinem a růžovým ibiškem.

266 Kč / 90 ml
Skladem
Aktivní noční pleťová maska účinně hydratuje, revitalizuje a zpevňuje pokožku. Podporuje vyhlazování jemných vrásek a dodává pokožce svěží, odpočatý a zářivý vzhled. Nesmyvatelná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivní pleťová maska účinně hydratuje, revitalizuje a zpevňuje pokožku. Podporuje vyhlazování jemných vrásek a dodává pokožce svěží, odpočatý a zářivý vzhled. Jemně růžový gel je nasycen velmi účinnými přírodními složkami, které mají blahodárný účinek na pokožku, oslabené kvůli negativním dopadům přepracování, stresu a nedostatku spánku. Díky své gelové struktuře je maska vhodná i pro mastnou pleť.

Aktivní látky: Hlemýžďový mucin hluboce zvlhčuje pokožku zevnitř a udržuje vlhkost v buňkách a zabraňuje dehydrataci. Podporuje regenerační procesy v každé buňce epidermis, činí pokožku pružnou a elastickou, vyhlazuje a napíná. Růžový ibišek zvyšuje ochranné funkce pokožky, pomáhá odolávat negativním vlivům prostředí a dodává pleti hedvábnou hladkost a zářivost. Pravidelné používání masky pomáhá redukovat vrásky, mazat stopy přepracování a stresu z obličeje, takže pokožka vypadá odpočinutá a plná vitality.

Aplikace: Aplikujte na očištěnou pokožku v tenké vrstvě 30-40 minut před spaním. Neoplachujte. Používejte 2-3krát týdně místo nočního krému. Neoplachujte. Místo nočního krému používejte 2-3krát týdně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: