Kosmetologie - Černá pleťová maska-film s koloidním stříbrem.

199 Kč / 100 ml
Vyprodáno - dostupnost na dotaz
Položka byla vyprodána…

Černá pleťová maska s koloidním stříbrem vysoce účinně čistí a uvolňuje póry od toxinů. Stahuje póry a vyhlazuje pokožku. Posiluje její ochrannou funkci, eliminuje nežádoucí lesk a zlepšuje barvu pleti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černá pleťová maska s koloidním stříbrem vysoce účinně čistí a uvolňuje póry od toxinů. Stahuje póry a vyhlazuje pokožku. Posiluje její ochrannou funkci, eliminuje nežádoucí lesk a zlepšuje barvu pleti. Vysoce účinná pleťová maska je vyvinuta na základě revoluční technologie hlubokého čištění a detoxikace pokožky pro dosažení dokonalé čistoty, neuvěřitelné hladkosti a sametové matnosti pleti.

Aktivní látky: Bambusové uhlí je opravdovým „černým diamantem“ pro péči o pleť – vytáhne znečištění z pórů, aktivně odstraní toxiny z buněk, vyčistí černé tečky, stáhne póry a vyrovná povrch pokožky. Koloidní stříbro - přírodní antiseptikum - má výrazný protizánětlivý a hojivý účinek, zabraňuje vzniku akné, přispívá k výraznému zlepšení pleti. Výsledek: dokonale čistá, rovnoměrná a hladká pleť.

Aplikace: Naneste pleťovou masku v tenké a rovnoměrné vrstvě na očištěnou pokožku, vyhněte se oční oblasti. Nechejte masku zcela vyschnout (asi 20 minut), poté odstraňte vytvořený film. Používejte 1-2 krát týdně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: