Kosmetologie - MultiMaska

339 Kč / 3*5, 3*5, 3*2 ml
Vyprodáno - dostupnost na dotaz
Položka byla vyprodána…

Inovativní technologie multimaskingu SMART je souběžná individuální péče o různá místa pleti: Místa s mastnou pokožkou a náchylná k akné T-zóny, pokožka lícních kostí a tváří náchylná k suchosti a podráždění, tenká a jemná pokožka kolem očí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní technologie multimaskingu SMART je souběžná individuální péče o různá místa pleti: Místa s mastnou pokožkou a náchylná k akné T-zóny, pokožka lícních kostí a tváří náchylná k suchosti a podráždění, tenká a jemná pokožka kolem očí.

Aplikace: Masku naneste v tenké vrstvě na očištěnou pokožku obličejové zóny (viz obrázek na obalu). Po 10-15 minutách opláchněte vodou. Používejte 1-2 krát týdně.

Každý problém má své vlastní řešení!

Kosmetologie MultiMaska T-zona

Černá maska T-zóna. Čistící pleťová maska – černé uhlí, kaolin, zinek. Zbavuje pleť akné a černých teček. Hluboce čistí a uzavírá póry. Eliminuje lesk pleti.

Kosmetologie MultiMaska lícní kosti tvář

Růžová maska – oblast lícních kostí a tváří. Hydratační pleťová maska – kyselina hyaluronová, hydratační komplex. Hluboce zvlhčuje a vyživuje, obnovuje pružnost a pevnost pokožky. Nabíjí pokožku vitální energií.

Kosmetologie MultiMaska kolem očí

Zelená maska – zóna kolem očí. Revitalizační maska – kofein, albízie růžová (Albizia julibrissin) Proti vráskám a viditelným stopám únavy. Zvlhčuje a vyhlazuje vrásky. Odstraňuje efekt "unavených očí" a zmenšuje tmavé kruhy pod očima.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: