MASKIMANIA - BLACK DETOX maska „Matující, čistící a zmenšující póry“.

175 Kč / 1 kus
Vyprodáno - dostupnost na dotaz
Položka byla vyprodána…

Textilní detoxikační pleťová maska je vhodná pro mastnou pleť se zvětšenými póry pro všechny věkové kategorie. Poskytuje hloubkové čištění pleti, antioxidační ochranu, zužuje rozšířené póry a posiluje jejich stěny, vyživuje a zvlhčuje pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komplex aktivních složek masky (extrakt z brokolice, Wildberry Harvest, Sebaryl, Pore-Reductyl, kofein) poskytuje hloubkové čištění pleti, antioxidační ochranu, zužuje rozšířené póry a posiluje jejich stěny, vyživuje a zvlhčuje pokožku. Black Detox maska je určena k boji proti nadměrnému mazu, regulaci sekrece mazu a vytváření matujícího efektu na pokožce. Dodává pokožce svěží a zdravý vzhled. Black Detox maska je vyrobena z materiálu obsahujícího aktivní uhlí, které zvyšuje účinek aktivních složek a poskytuje silný detoxikační účinek.

Aplikace: Před otevřením rozemněte prsty sáček s maskou, otevřete obal a aplikujte masku na očištěný obličej, rovnoměrně rozprostřete. Masku sundejte po 15-20 minutách. Zbytek vmasírujte do pokožky nebo odstraňte vatovým tamponem.

Černá detoxikační pleťová maska je vhodná pro mastnou pleť se zvětšenými póry pro všechny věkové kategorie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: