Omlouvám se všem zákaznicím a zákazníkům, K 25. 1. 2021 končím spolupráci s Českou poštou a již nebudu tuto možnost dopravy nabízet.
Zákaznická podpora:info@belitabella.cz

MASKIMANIA - BLACK DETOX maska „Matující, čistící a zmenšující póry“.

Novinka
Značka: Belita-Vitex
175 Kč / 1 kus
Skladem

Textilní detoxikační pleťová maska je vhodná pro mastnou pleť se zvětšenými póry pro všechny věkové kategorie. Poskytuje hloubkové čištění pleti, antioxidační ochranu, zužuje rozšířené póry a posiluje jejich stěny, vyživuje a zvlhčuje pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komplex aktivních složek masky (extrakt z brokolice, Wildberry Harvest, Sebaryl, Pore-Reductyl, kofein) poskytuje hloubkové čištění pleti, antioxidační ochranu, zužuje rozšířené póry a posiluje jejich stěny, vyživuje a zvlhčuje pokožku. Black Detox maska je určena k boji proti nadměrnému mazu, regulaci sekrece mazu a vytváření matujícího efektu na pokožce. Dodává pokožce svěží a zdravý vzhled. Black Detox maska je vyrobena z materiálu obsahujícího aktivní uhlí, které zvyšuje účinek aktivních složek a poskytuje silný detoxikační účinek.

Aplikace: Před otevřením rozemněte prsty sáček s maskou, otevřete obal a aplikujte masku na očištěný obličej, rovnoměrně rozprostřete. Masku sundejte po 15-20 minutách. Zbytek vmasírujte do pokožky nebo odstraňte vatovým tamponem.

Černá detoxikační pleťová maska je vhodná pro mastnou pleť se zvětšenými póry pro všechny věkové kategorie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: