MASKIMANIA - Kolagenová maska na obličej a bradu "Vyhlazení vrásek, pevnost a pružnost".

175 Kč / 1 kus
Skladem

Textilní kolagenová maska je vhodná pro všechny typy pleti 30+. Poskytuje okamžitý liftingový účinek. Dodává pokožce pružnost a dobře upravený vzhled.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maska je vhodná pro všechny typy pleti 30+. Maska obsahuje speciálně vybraný komplex aktivních složek (betain, Tens-Up, mořský kolagen, elastin, Toniskin), který poskytuje pokožce účinnou péči: aktivně zvlhčuje a změkčuje pokožku, pomáhá zvyšovat kolagen v pokožce a zajišťuje pevnost a pružnost pokožky, snižuje závažnost vrásek a záhybů. Unikátní přírodní komplex oligosacharidů v impregnaci masky poskytuje okamžitý liftingový účinek, zvyšuje syntézu kolagenu v kožních buňkách a posiluje pojivové tkáně pokožky. Speciální tvar masky umožňuje dodat pružnost a dobře upravený vzhled nejen pokožce obličeje, ale také oblasti brady.

Aplikace: Před otevřením rozemněte prsty sáček s maskou, otevřete obal a aplikujte masku na očištěný obličej a bradu, rovnoměrně roztáhněte a zafixujte, přetáhněte přes uši. Sejměte masku po 15-20 minutách. Zbytek vmasírujte do pokožky nebo odstraňte vatovým tamponem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: