MezoComplex – HydroMaska pro tvář – vícevrstvá hydratace – vyrovnaný tón a jas.

149 Kč / 1 ks
Skladem

Plátýnková hydratační maska obsahuje optimálně vybraný komplex hydratačních složek, který účinně zvlhčuje pokožku, vyhlazuje vrásky způsobené suchou pokožkou, zlepšuje její pružnost a dodává pokožce zdravý vzhled.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hydratační maska obsahuje optimálně vybraný komplex hydratačních složek, který účinně zvlhčuje pokožku, vyhlazuje vrásky způsobené suchou pokožkou, zlepšuje její pružnost a dodává pokožce zdravý vzhled.

Aktivní látky: Aquaxyl ™ okamžitě zvyšuje hydrataci hlubokých a povrchových vrstev pokožky, dlouhodobě obnovuje vodní rezervy, zjemňuje mikroreliéf pokožky a snižuje její olupování. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová efektivně hydratuje horní vrstvy pokožky a vytváří optimální podmínky pro pronikání účinných látek do hlubších vrstev, vypíná pokožku a snižuje závažnost vrásek a záhybů. Betain, alantoin uklidňuje pokožku, udržuje vodní rovnováhu, zvyšuje její elasticitu a pružnost.

Použití: Před otevřením jemně promněte sáček s maskou. Pak masku vyndejte a rozbalte ji. Aplikujte na čistou pokožku a jemně narovnejte. Odstraňte masku za 15-25 minut. Nechte zbývající mléko vstřebat do pokožky. Pak použijte krém na obličej, který obvykle používáte. Doporučuje se použít masku 2 krát týdně po dobu 2-3 měsíců nebo podle potřeby před důležitou událostí. POZOR: maska je určena pro jedno použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: