Léčebná lázeň - Anticelulitidní tělový krém.

57 Kč / 40 ml
Skladem

Anticelulitidní tělový krém je účinný produkt, který pomáhá přirozeně spalovat tuky a zlepšuje pružnost pokožky. Tato kosmetická řada „Léčebná lázeň“ je založená na přírodních olejích a rostlinných složkách, medu a soli, které pomáhají očistit pokožku od toxinů a škodlivin, posilují krevní oběh a saturují pokožku živinami, podporují hubnutí a bojují proti celulitidě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato kosmetická řada „Léčebná lázeň“ je založená na přírodních olejích a rostlinných složkách, medu a soli, které pomáhají očistit pokožku od toxinů a škodlivin, posilují krevní oběh a saturují pokožku živinami, podporují hubnutí a bojují proti celulitidě. Výlet do lázeňského domu je ideální příležitostí k důkladnému očištění a revitalizaci pokožky vlasů, obličeje a těla. Vysoce kvalitní kosmetika pomůže zvýšit blahodárný účinek lázeňských procedur na pokožku.

Aktivní látky: Grapefruitový éterický olej stimuluje metabolické procesy, ovlivňuje ukládání tuků a pomáhá snižovat celulitidu. Esenciální olej z rozmarýnu pomáhá snižovat celulitidu: aktivuje vylučování toxinů a přebytečné tekutiny z buněk, urychluje odbourávání tělesného tuku. Olej z pomerančových květů zlepšuje pružnost a pevnost pokožky, čistí buňky od toxinů. Kofein má zpevňující a modelační účinek na pokožku problémových partií: stehna, břicho a hýždě. Theofylin aktivně bojuje proti celulitidě, snižuje projevy „pomerančové kůry“, pomáhá vyhlazovat pokožku a dodává jí pružnost.

Účinnost anticelulitidního tělového krému se zvyšuje při použití po lázeňských procedurách.

Aplikace: Naneste nevelké množství krému na pokožku problematických oblastí, 3-5 minut masírujte, zbytky krému smyjte vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: