Léčebná lázeň – Anticelulitidní tělový peeling.

57 Kč / 40 ml
Skladem

Komplex aktivních složek peelingu účinně bojuje proti celulitidě a připravuje pokožku na aplikaci intenzivních produktů na hubnutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato kosmetická řada „Léčebná lázeň“ je založená na přírodních olejích a rostlinných složkách, medu a soli, které pomáhají očistit pokožku od toxinů a škodlivin, posilují krevní oběh a saturují pokožku živinami, podporují hubnutí a bojují proti celulitidě.

Aktivní látky: Med je úžasným zdrojem krásy: proniká do hlubokých vrstev pokožky, dokonale ji vyživuje a dodává buňkám základní vitamíny a minerály. Mletá káva důkladně odlupuje odumřelé buňky, jemně masíruje pokožku, takže je nádherně měkká a hladká. Pomerančové a skořicové oleje zvyšují pružnost a pevnost pokožky, účinně bojují proti výskytu celulitidy, čistí buňky od toxinů. Kofein zlepšuje krevní oběh, má zpevňující a modelační účinek na pokožku problémových partií: stehna a hýždě. Účinek peelingu se zvyšuje v kombinaci s lázeňskými procedurami.

Aplikace: Naneste nevelké množství krému na pokožku problematických oblastí, 3-5 minut masírujte, zbytky krému smyjte vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: