Zákaznická podpora:info@belitabella.cz

ReFORMania – Intenzivní krém pro dokonalost stehen a hýždí.

900 Kč / 100 g
Skladem

Bojujte s přebytečným tukem v oblasti hýždí a stehen. X50 Silhouette: Kosmetic Drone ™ proti celulitidě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bojujte s přebytečným tukem v oblasti hýždí a stehen. „Studená receptura“ Vzhled celulitidy je nejčastěji spojován s hormonálními změnami a obvykle k němu dochází v určitých obdobích života: puberta, těhotenství, užívání hormonálních léků, menopauza. Krém cíleně působí na problémové oblasti díky použití komplexu aktivních biotechnologických složek: snižuje množství podkožního tuku a zpomaluje jeho tvorbu, odstraňuje přebytečnou tekutinu, pomáhá zbavit se toxinů. Působí liftingově, posiluje kolagenovou matrici a viditelně vyrovnává reliéf pokožky, díky čemuž je pevnější a pružnější, dodává hýždím a stehnům atraktivní kontury.

Účinné látky: X50 Silhouette: Kosmetic Drone ™ proti celulitidě, Scopariane (bioaktivní komplex z řas Sphacelaria scoparia), bambucké máslo, mandlový olej, bavlněný olej, mořský kolagen, kyselina hyaluronová, mentol, vitamin E.

Výsledek:

- zmenšení objemu a lokalizace tukových ložisek - 63,2% *

- snížení „pomerančové pokožky“ - 78,9% *

- snížení "tuberosity" pokožky - 68,4% *

- zlepšení vzhledu pokožky - 94,7% *

- hydratovaná, tonizovaná a hladší pokožka

- 100% *

* Výsledky testu in vivo s 1% X50 Silhouette po dobu 56 dnů, dvakrát denně. Vlastní dermatologické vyhodnocení výsledků (% dobrovolníků), podle Infinitec, Španělsko.

Aplikace: Vymáčkněte malé množství krému na pokožku stisknutím horní části lahvičky, masážním přístrojem masírujte problémovou oblast (stehna, hýždě) po dobu 5-10 minut. Podle potřeby přidejte během masáže krém.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: