Omlouvám se všem zákaznicím a zákazníkům, K 25. 1. 2021 končím spolupráci s Českou poštou a již nebudu tuto možnost dopravy nabízet.
Zákaznická podpora:info@belitabella.cz

White Detox - Enzymový prášek pro mytí obličeje "Minerální čištění"

223 Kč / 53 g
Vyprodáno - dostupnost na dotaz
Položka byla vyprodána…

Enzymový prášek je určen pro jemné hluboké čištění pokožky. Obsahuje enzymy z papáji a bílé uhlí, které podporují exfoliaci odumřelých buněk a účinně odstraňují nečistoty z povrchu pokožky, vyhlazují strukturu pleti a činí ji měkkou, hladkou a jemnou

Detailní informace

Detailní popis produktu

White Detox - Enzymový prášek pro mytí obličeje "Minerální čištění". Enzymový prášek je určen pro jemné hluboké čištění pokožky. Obsahuje enzymy z papáji, které podporují exfoliaci odumřelých buněk a účinně odstraňují nečistoty z povrchu pokožky, vyhlazují strukturu pleti a činí ji měkkou, hladkou a jemnou.

Aktivní látky: Bílé uhlí účinně čistí pokožku, adsorbuje nečistoty, toxiny a kožní maz, čistí pleť a poskytuje pocit absolutního komfortu.

Aplikace: Nasypte trochu prášku do dlaně, přidejte malé množství vody (poměr 1:1), zpěňte rukama a naneste na mokrý obličej, 1-2 minuty masírujte, opláchněte vodou. UPOZORNĚNÍ: Zabraňte vniknutí vlhkosti do lahvičky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: