Omlouvám se všem zákaznicím a zákazníkům, K 25. 1. 2021 končím spolupráci s Českou poštou a již nebudu tuto možnost dopravy nabízet.
Zákaznická podpora:info@belitabella.cz

Růst a síla - sérum-stimulant pro intenzivní růst vlasů nesmyvatelný

167 Kč / 30 ml
Vyprodáno - dostupnost na dotaz
Položka byla vyprodána…
Inovativní syrovátkový stimulant pro intenzivní růst vlasů je navržen speciálně pro aktivaci "spících" folikul vlasů, zvýšení jejich objemu a posílení kořínků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní syrovátkový stimulant pro intenzivní růst vlasů je navržen speciálně pro aktivaci "spících" folikul vlasů, zvýšení jejich objemu a posílení kořínků. Koncentrovaná formule komplexně pečuje o poškozené vlasy: vyživuje pokožku hlavy, zlepšuje krevní oběh a řeší problém nadměrného vypadávání vlasů - probouzí „spící“ folikuly, blokuje enzym zodpovědný za ztrátu vlasů, obnovuje sílu vlasů a zlepšuje jejich růst. Aktivní složky: PROCAPIL ™, kopyrol, biotin, kreatin, betain, extrakt z červeného pepře. Aplikace: aplikujte stimulant na kořínky čistých mokrých nebo suchých vlasů, pečlivě vetřete do pokožky hlavy. Neoplachujte. Po aplikaci můžete vlasy vysušit pomocí vysoušeče vlasů. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje užívat denně po dobu 3 měsíců nebo po každém mytí vlasů. Vhodné pro všechny typy vlasů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: