Pharmway SULSENA – ŠAMPON a PASTA proti lupům 1%.

69 Kč / 2 x 10 ml
Skladem

Dvoustupňová komplexní péče o vlasy a pokožku hlavy na bázi sulfidu seleničitého. Proti lupům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fáze 1 - Šampon proti lupům SULSENA - účinně čistí vlasy a pokožku hlavy a snižuje výskyt lupů; - obnovuje ochrannou lipidovou bariéru; - má uklidňující účinek, eliminuje svědění a odlupování; - má přímý účinek na potlačení kvasinek a zabraňuje opětovnému výskytu lupů; - normalizuje práci mazových žláz a eliminuje nadměrnou mastnou pokožku hlavy; - obnovuje rovnováhu mikrobiomu v pokožce hlavy; - má hojivý a posilující účinek na vlasy a pokožku hlavy.

Fáze 2 - Pasta proti lupům SULSENA - má aktivní účinek proti lupům; - účinně bojuje proti příčinám lupů; - inhibuje růst kvasinek bez narušení mikroflóry epidermis; - odstraňuje odumřelé buňky, čímž se minimalizuje opětovný výskyt "bílých vloček"; - má uklidňující účinek na pokožku hlavy; - normalizuje nadměrné vylučování mazu; - zabraňuje destruktivním procesům ve vlasových folikulech. Výsledek: - znatelný účinek proti lupům - normalizace sekrece mazových žláz - snížení vypadávání vlasů spojené s lupy a seboreou - zlepšení stavu a vzhledu vlasů - odstranění svědění spojeného s lupy a seboreou - obnovení mikrobiomu pokožky hlavy - posílení bariérových funkcí epidermis

Aplikace: Naneste šampon na vlhké vlasy, napěňte a vmasírujte do vlasové pokožky v koříncích vlasů po dobu 2-3 minut, opláchněte velkým množstvím vody. Poté vmasírujte pastu do pokožky hlavy u kořenů vlasů masážními pohyby, ponechte na 10-15 minut a opláchněte teplou vodou. Používejte dvakrát týdně po dobu 4-6 týdnů. Kurz podle potřeby opakujte. Má příjemnou svěží vůni

Sulfid seleničitý (SeS2) je jedinečné cílené činidlo, které účinně bojuje proti příčinám tvorby lupů, omezuje jejich projevy a zabraňuje opětovnému výskytu.

Sulfid seleničitý má antifungální, cytostatické a keratolytické účinky, zpomaluje růst hyperproliferativních buněk při seboroické dermatitidě. Složka má antimikrobiální aktivitu, ničí prostředí příznivé pro nadměrnou reprodukci kvasinkových hub, obnovuje normální aktivitu sekrece kůže. Aktivní molekuly disulfidu seleničitého blokují dělení a reprodukci patogenních hub Malassezia, normalizují odlupování odumřelých buněk epidermis a v důsledku toho snižují projevy lupů a zabraňují jejich vzniku.

Indikace pro použití léků s sulfidem seleničitým: lupy, seboroická dermatitida.

Kontraindikace: těhotenství, kojení, individuální nesnášenlivost složek.

Bezpečnostní opatření: vyvarujte se kontaktu s očima a poškozenou kůží. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Držte mimo dosah dětí.

Lupiny jsou výsledkem kombinace příčin, které se vyznačují zrychleným procesem exfoliace kožních částic, obvykle na pokožce hlavy. Během normálního fungování těla dochází k obnově kožních buněk každých 28 dní, zatímco staré buňky zůstávají na povrchu kůže jako odumřelé keratinizované šupiny. Tyto šupiny jsou obvykle neviditelné, ale používání nekvalitních přípravků na péči o vlasy, dědičná predispozice, stres a nemoc mohou vést k aktivaci patogenních hub a příliš časté obnově buněk, což má za následek výskyt velkého množství lupů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: