Zákaznická podpora:info@belitabella.cz

Skin AHA Clinic

 

 Skin_AHA_Clinic_atomy_plus_logo

 

Asi od 25. roku věku se obnovování buněk zpomaluje a odumřelé buňky se na sebe více a více vrství. To zhoršuje buněčné dýchání a metabolické procesy v pokožce, což ztěžuje pronikání prospěšných složek produktů péče o pokožku do jejich hlubších vrstev. Výsledkem je, že pleť ztrácí svěžest, jas a přitažlivost, objevují se vrásky, pleť je matná a šedá.

Produkty linie SKIN AHA CLINIC od firmy VITEX jsou vyvíjeny podle originálních švýcarských receptur a působí jako kosmetická guma, která z obličeje odstraňuje stopy věku a únavy, odstraňuje matný tón pleti, vyhlazuje vrásky a nerovnosti, černé skvrny, pigmentaci, akné skvrny a další vady. Klíčovými složkami jsou enkapsulované AHA kyseliny a aminokyseliny hedvábí, které působí synergicky a poskytují výrazné trvalé výsledky. Doporučuje se používat prostředky od 25 do 30 let věku. S dlouhodobými problémy s akné, se mohou používat od mladšího věku.

Kdy je nutné používat produkty s kyselinami AHA?

 V těchto případech:

Snížená pevnost a pružnost pleti.
Zralá a unavená pokožka se známkami vadnutí.
Nerovnoměrná barva pleti, pigmentace.
Jemné a hluboké vrásky.
Černé tečky, zvětšené póry.
Pokožka náchylná k maštění.
Problémová pleť.

Skin_AHA_Clinic_produkty

 

Po přípravcích s kyselinami AHA se doporučuje používat přípravky obsahující aktivní aminokyseliny s redukčním, zvlhčujícím a omlazujícím hedvábím. Snadno pronikají pokožkou do hlubších vrstev a zahajují kaskádu procesů zaměřených na regeneraci a omlazení buněk, vyhlazují strukturu pokožky, vracejí jí hedvábnou jemnost a hladkost.

Výsledky po použití produktů s AHA kyselinami?

Při pravidelném používání produktů s ovocnými kyselinami můžete rychle dosáhnout krásné, hladké a svěží pleti a výrazně zpomalit proces stárnutí pokožky. Díky neustálé aktivní obnově buněk se zlepšuje a udržuje vysoká pevnost a pružnost pokožky. Účinně se vyhlazují stávající vrásky a omezuje se vznik nových. Pleť je rovnoměrně jasná, hladká a svěží.

Hlavní výsledky:

Čištění a obnova pleti.
Vyrovnání mikro reliéfu pokožky.
Vyhlazení vrásek
Pevnost a pružnost pokožky.
Hladká, jasná a jemná pleť.
Hedvábná hebkost a měkkost pokožky.
Hluboká hydratace.
Zesvětlení stařeckých skvrn.
Odstraňování skvrn po akné a uhrovitosti.
Zužování pórů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení