Skin AHA Clinic

 

 Skin_AHA_Clinic_atomy_plus_logo

 

Asi od 25. roku věku se obnovování buněk zpomaluje a odumřelé buňky se na sebe více a více vrství. To zhoršuje buněčné dýchání a metabolické procesy v pokožce, což ztěžuje pronikání prospěšných složek produktů péče o pokožku do jejich hlubších vrstev. Výsledkem je, že pleť ztrácí svěžest, jas a přitažlivost, objevují se vrásky, pleť je matná a šedá.

Produkty linie SKIN AHA CLINIC od firmy VITEX jsou vyvíjeny podle originálních švýcarských receptur a působí jako kosmetická guma, která z obličeje odstraňuje stopy věku a únavy, odstraňuje matný tón pleti, vyhlazuje vrásky a nerovnosti, černé skvrny, pigmentaci, akné skvrny a další vady. Klíčovými složkami jsou enkapsulované AHA kyseliny a aminokyseliny hedvábí, které působí synergicky a poskytují výrazné trvalé výsledky. Doporučuje se používat prostředky od 25 do 30 let věku. S dlouhodobými problémy s akné, se mohou používat od mladšího věku.

Kdy je nutné používat produkty s kyselinami AHA?

 V těchto případech:

Snížená pevnost a pružnost pleti.
Zralá a unavená pokožka se známkami vadnutí.
Nerovnoměrná barva pleti, pigmentace.
Jemné a hluboké vrásky.
Černé tečky, zvětšené póry.
Pokožka náchylná k maštění.
Problémová pleť.

Skin_AHA_Clinic_produkty

 

Po přípravcích s kyselinami AHA se doporučuje používat přípravky obsahující aktivní aminokyseliny s redukčním, zvlhčujícím a omlazujícím hedvábím. Snadno pronikají pokožkou do hlubších vrstev a zahajují kaskádu procesů zaměřených na regeneraci a omlazení buněk, vyhlazují strukturu pokožky, vracejí jí hedvábnou jemnost a hladkost.

Výsledky po použití produktů s AHA kyselinami?

Při pravidelném používání produktů s ovocnými kyselinami můžete rychle dosáhnout krásné, hladké a svěží pleti a výrazně zpomalit proces stárnutí pokožky. Díky neustálé aktivní obnově buněk se zlepšuje a udržuje vysoká pevnost a pružnost pokožky. Účinně se vyhlazují stávající vrásky a omezuje se vznik nových. Pleť je rovnoměrně jasná, hladká a svěží.

Hlavní výsledky:

Čištění a obnova pleti.
Vyrovnání mikro reliéfu pokožky.
Vyhlazení vrásek
Pevnost a pružnost pokožky.
Hladká, jasná a jemná pleť.
Hedvábná hebkost a měkkost pokožky.
Hluboká hydratace.
Zesvětlení stařeckých skvrn.
Odstraňování skvrn po akné a uhrovitosti.
Zužování pórů.