Belita-Vitex

BELITA - VITEX je bělorusko-italská společnost vyrábějící kosmetické přípravky. Dnes je BELITA – VITEX uznávaná, jak na poli domácí kosmetiky, tak na poli profesionální kosmetiky, kdy dodává kosmetiku do kosmetických salonů, masážních salonů, kadeřnictví a dalších. BELITA – VITEX dováží svoji kosmetiku do mnoha zemí například Rusko, Arménie, Estonsko, Litva, Lotyšsko, Kazachstán, Moldávie, Ukrajina, Česká republika, USA, Kanada, Spojené Arabské Emiráty, Japonsko a Německo

V roce 1989 vznikla na základě bělorusko-italské spolupráce společnost BELBYKOMPLEKT. Italská strana poskytla procedury, vybavení a kosmetické přípravky. Běloruská strana poskytla, prostory a výrobní zařízení. Nejdříve se věnují péči o vlasy, následně přidávají péči o tělo, péči o obličej a další oblasti kosmetiky. V roce 1993 se zakládá maloobchodní síť BELITA – VITEX. Dále se rozrůstá a přidává stálé nové a nové kosmetické přípravky.
   

BELITA – VITEX si zabezpečuje vlastní výzkum kosmetických přípravků. Od samého počátku vývoje přípravy procedury, přes výrobu konečné podoby přípravku s vlastním obalem, až po začlenění výrobku do obchodní sítě a distribuci do zahraničí. BELITA – VITEX vlastní vědecká centra, zkušební, biologické a chemické laboratoře, které úzce spolupracují na vývoji konečného kosmetického přípravku. Z toho důvodu má plnou kontrolu nad kvalitou výrobku a proto konečný kosmetický přípravek splňuje všechny technické a legislativní normy a je zcela bezpečný pro uživatele. Provádějí se lékařské a laboratorní testy, tak aby kosmetické výrobky splňovaly hygienické a jiné normy. Podniky úspěšně absolvovaly certifikaci pro splnění požadavků mezinárodní standardizace v oblasti systému řízení výroby. Podniky také zavedly ekologické řízení výroby, které odpovídá mezinárodním normám, týká se to například ekologické cirkulace vody v podnicích a ekologického zpracování odpadu.

Bohaté výrobní zkušenosti, dlouholetá tradice, moderní vědecké postupy a stabilní pozice na trhu dělají z BELITA – VITEX jednoho z předních světových výrobců kosmetických přípravků.

Oficiální stránky Belita-Vitex