Zákaznická podpora:info@belitabella.cz

Belita-Vitex

BELITA - VITEX je bělorusko-italská společnost vyrábějící kosmetické přípravky. Dnes je BELITA – VITEX uznávaná, jak na poli domácí kosmetiky, tak na poli profesionální kosmetiky, kdy dodává kosmetiku do kosmetických salonů, masážních salonů, kadeřnictví a dalších. BELITA – VITEX dováží svoji kosmetiku do mnoha zemí například Rusko, Arménie, Estonsko, Litva, Lotyšsko, Kazachstán, Moldávie, Ukrajina, Česká republika, USA, Kanada, Spojené Arabské Emiráty, Japonsko a Německo

V roce 1989 vznikla na základě bělorusko-italské spolupráce společnost BELBYKOMPLEKT. Italská strana poskytla procedury, vybavení a kosmetické přípravky. Běloruská strana poskytla, prostory a výrobní zařízení. Nejdříve se věnují péči o vlasy, následně přidávají péči o tělo, péči o obličej a další oblasti kosmetiky. V roce 1993 se zakládá maloobchodní síť BELITA – VITEX. Dále se rozrůstá a přidává stálé nové a nové kosmetické přípravky.
   

BELITA – VITEX si zabezpečuje vlastní výzkum kosmetických přípravků. Od samého počátku vývoje přípravy procedury, přes výrobu konečné podoby přípravku s vlastním obalem, až po začlenění výrobku do obchodní sítě a distribuci do zahraničí. BELITA – VITEX vlastní vědecká centra, zkušební, biologické a chemické laboratoře, které úzce spolupracují na vývoji konečného kosmetického přípravku. Z toho důvodu má plnou kontrolu nad kvalitou výrobku a proto konečný kosmetický přípravek splňuje všechny technické a legislativní normy a je zcela bezpečný pro uživatele. Provádějí se lékařské a laboratorní testy, tak aby kosmetické výrobky splňovaly hygienické a jiné normy. Podniky úspěšně absolvovaly certifikaci pro splnění požadavků mezinárodní standardizace v oblasti systému řízení výroby. Podniky také zavedly ekologické řízení výroby, které odpovídá mezinárodním normám, týká se to například ekologické cirkulace vody v podnicích a ekologického zpracování odpadu.

Bohaté výrobní zkušenosti, dlouholetá tradice, moderní vědecké postupy a stabilní pozice na trhu dělají z BELITA – VITEX jednoho z předních světových výrobců kosmetických přípravků.

Oficiální stránky Belita-Vitex

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení