Hydroefekt

HYDROEFEKT

V jakémkoli věku, bez ohledu na typ, pokožka neustále cítí potřebu doplňovat vlhkost.
Dermatologové tvrdí, že přibližně 90 % žen po celém světě trpí dehydratací kůže.

Známky dehydratované kůže:
kůže se stává citlivější, hrubší a tmavší;
ochranné funkce jsou výrazně sníženy;
kůže postrádá lesk, přirozenou pružnost;
tvoří se vrásky;

Na jaře a v létě vede nadměrné opalování k dehydrataci kůže.
V chladné sezóně kůže ztrácí velkou vlhkost díky dlouhému pobytu ve vytápěných místnostech a teplotním změnám.
Pokožko by měla být hydratovaná po celý rok.

Hydratace pokožky je prvním krokem v rozšiřování péče o pleť a ANTI-AGE.  Společnost BELITA pro účinné zvlhčení pokožky tváře, těla i vlasů vyvinula řadu HYDROEFEKT. Kosmetická řada je založena na jedinečné voz ledovců švýcarských Alp. Voda z ledovců je dobře vyvážená a obsahuje velké množství aktivních složek, které působí jako silný aktivátor krásy, který zpomaluje proces stárnutí v buňkách
Voda z ledovců nasycuje pokožku životadárnou vlhkostí, činí pokožku jemnou a pružnou, stimuluje buňky k obnově a růstu, podporuje detoxikaci pokožky, ochlazuje, osvěžuje a celkově zlepšuje pokožku obličeje, těla i vlasů.

Aktivní složky kosmetické řady HYDROEFEKT zahrnují také komplexní působení hydratačních složek: Aquaxyl ™, Litchiderm ™, betain, allantoin, D-panthenol, bambucké máslo (karité), makadamový olej.

Aquaxyl ™ je multifunkční hydratační a regenerační bylinný komplex složený ze dvou přírodních cukrů: glukózy, odvozené z pšenice a xylitolu, izolované z dřeva. Okamžitě zvyšuje hydrataci hlubokých i povrchových vrstev pokožky, zvyšuje syntézu ceramidů v buňkách pokožky a jako výsledek, zlepšuje bariérovou funkci pokožky, zabraňuje ztrátě hydratace a tím dlouhodobě obnovuje zásoby vody v buňkách pokožky.
Poskytuje viditelné výsledky:

  • posiluje ochrannou bariéru pokožky o 14 % *
  • snižuje olupování pokožky o 25 % *;
  • změkčuje kožní mikroreliéru o 30 % *
    * Účinek je dosažen po 30 dnech, což dokazuje společnost Seppic ve Francii.

Aquaxyl ™ hluboce hydratuje a chrání vlasy před vnější negativními vlivy, jako je znečištění životního prostředí, sluneční nebo jiné tepelné účinky. Obnovuje a zlepšuje strukturu vlasů, dává jim zdravý vzhled a vrací lesk.

Litchiderm ™ účinně hydratuje pokožku a chrání ji před dehydratací, foto-stárnutím a oxidačním stresem, neutralizuje volné radikály, snižuje únavu pleti a zlepšuje její vzhled, vrací pokožce tón a jas.

Betain – přírodní produkt získaný ze šťávy cukrové řepy – vynikající hydratační krém, který reguluje vodní rovnováhy, dodává pokožce jemný a hladký vzhled, zmírňuje podráždění, posiluje epidermální bariéru, činí vlasy pevnými, pružnými a lesklými.

Allantoin zjemňuje a zvlhčuje pokožku a vlasy, zvyšuje obsah vody v mezibuněčné prostoru, má výrazný regenerační účinek na buňky pokožky.

D-panthenol zklidňuje a hydratuje pokožku, zesvětluje vlasy, zabraňuje jejich křehkosti a lámavosti.

Makadamový olej a bambucké máslo (karité) vyživují, hydratují a regenerují pokožku.

Všechny kosmetické přípravky jsou vyvinuty technologií "inteligentní zvlhčování", která reguluje úroveň hydratace pokožky v závislosti na stavu a vlhkosti prostředí. Při vysoké vlhkosti se obnoví rovnováhu vlhkosti v pokožce, s nízkou vlhkostí dochází k zúžení pórů, které zabraňují ztrátě vlhkosti z pokožky. Technologie "inteligentního zvlhčování" umožňuje intenzivnější hydrataci na místech kde jeto více potřeba.