Aptěkar

3 položek celkem
Aptěkar balzám na rty regenerující – tea tree a jojobový olej
157 Kč / 4 g

Pomáhá obnovit pokožku rtů, regeneruje, podporuje hojení a vzhled rtů. Aktivní látky: tea tree a jojobový olej

4810153022172
Aptěkar balzám na rty vyživující – rakytníkový olej + vitamín E
157 Kč / 4 g

Vyživuje a zjemňuje rty, odstraňuje pocit suchosti rtů, hojí praskliny. Aktivní látky: rakytník řešetlákový, vitamín E

4810153022165
Aptěkar balzám na rty zvlhčující – olej avokádový + SPF15
157 Kč / 4 g

Zjemňuje a zvlhčuje rty, poskytuje hydrataci rtům, udržuje rty měkké a jemné. Aktivní látky: avokádový olej, SPF 15

4810153022189

V této chvíli jsou další výrobky řady Aptěkar u dovozce nedostupné.

Řada přípravků Aptěkar pro péči o vlasy

Nová řada produktů je navržena tak aby vyřešila problémy spojené s vypadáváním vlasů, jejich nadměrnou mastnotou, suchostí a množství lupů. Řada je vytvořena na bázi přírodních rostlinných složek (aloe vera, kopřiva, lopuch, cibule, lípy, petržel, med, pšeničné klíčky), kombinace těchto složek vytvářejí produkty, které umožňují zlepšit jak stav vlasů tak vlasové pokožky. Kombinace přírodních složek vitamínů poskytují vlasům intenzivní výživu. Vlasy jsou poté hladké, silné a zdravé.

Masky na vlasy jsou jedním z nezbytných prostředků k prevenci různých problémů pokožky hlavy a vlasů. V kosmetické řadě Aptěkar jsou masky vytvořeny z přírodních surovin, jako jsou avokádo, kopřiva, lopuch, pšeničné klíčky, paprika. Díky aktivním složkám umožňují masky obnovit krásu, zdraví a okouzlující lesk vlasů.

Řada přípravků Aptěkar pro tělo, ruce a nohy

Jedinečná řada, která vám umožňuje vyřešit hlavní problémy s kůží. Tyto produkty se se vytvářejí z přírodních rostlin, jako jsou rakytník, mochna, jalovec, vlaštovičník, oleje z tea tree. Pokožka celého těla se opět stane zdravou a krásnou.  

Podráždění, svědění, zarudnutí, nepříjemné pocity, suchou atopickou pokožku, dokáže vyřešit speciální složení produktů, které jsou připravovány na základě lékařských bylin, olejů z eukalyptu, tea tree, jalovce a dalších. Tyto produkty dokáží účinně vyřešit všechny problémy na kůži, dodají ji opětovnou krásu a zdravý vzhled.

Do přípravků na nohy se používají aktivní složky na bázi přírodních surovin z vlaštovičníku, jírovce, tea tree oleje, jojobového olej a citrónu.