Zákaznická podpora:info@belitabella.cz

Green Snakes

Kosmetika Green Snake proti stárnutí je založena na jedinečném tripeptidu SYN®-AKE, struktura která reprodukuje proteinovou sekvenci odpovědnou za funkci jedu z chrámové zmije. SYN®-AKE působí jako svalový relaxant – lehce blokuje pohyby aktivních obličejových svalů, které přispívají k vráskám, ale bez narušení přirozeného výrazu obličeje.

Nyní můžete svobodně vyjadřovat své emoce, aniž byste se museli bát nových vrásek. Nástroje vycházející ze SYN®-AKE jsou jemnější alternativou k injekcím mioparalyzujícího toxinu.  Kosmetika Green Snake je bezbolestná, bezpečná, nemá žádný důsledek v podobě „zmrazené“ mimiky, ale je efektivní, o čemž svědčí provedené testy švýcarské firmy DSM.

Použití kosmetiky Green Snake vám umožní po několika aplikacích poznat rozdíl: snižuje hloubku vrásek, jemné vrásky vyhlazuje, kůže se stává hladkou a pružnou.

Zbavte se vrásek a užijte si emoce!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení