Zákaznická podpora:info@belitabella.cz

Green Snakes

2 položek celkem
Green Snake Noční krém s peptidem z chrámové zmije, proti hlubokým vráskám 60+
710 Kč

Luxusní noční krém poskytuje péči o pokožku normální i suchou, plní ji životně důležitou energii a po probuzení poskytuje pokožce čerstvý a odpočinutý vzhled.

4813406007063
Green Snake Noční krém s peptidem z chrámové zmije, ultraomlazující 50+
770 Kč

Luxusní krém pro posílení boje proti stárnutí pleti (vrásky, suchost, ztrátu tónu a pružnosti), s přihlédnutím ke zvláštnostem fungování pokožky v noci.

4813406007032

Kosmetika Green Snake proti stárnutí je založena na jedinečném tripeptidu SYN®-AKE, struktura která reprodukuje proteinovou sekvenci odpovědnou za funkci jedu z chrámové zmije. SYN®-AKE působí jako svalový relaxant – lehce blokuje pohyby aktivních obličejových svalů, které přispívají k vráskám, ale bez narušení přirozeného výrazu obličeje.

Nyní můžete svobodně vyjadřovat své emoce, aniž byste se museli bát nových vrásek. Nástroje vycházející ze SYN®-AKE jsou jemnější alternativou k injekcím mioparalyzujícího toxinu.  Kosmetika Green Snake je bezbolestná, bezpečná, nemá žádný důsledek v podobě „zmrazené“ mimiky, ale je efektivní, o čemž svědčí provedené testy švýcarské firmy DSM.

Použití kosmetiky Green Snake vám umožní po několika aplikacích poznat rozdíl: snižuje hloubku vrásek, jemné vrásky vyhlazuje, kůže se stává hladkou a pružnou.

Zbavte se vrásek a užijte si emoce!