Zákaznická podpora:info@belitabella.cz

Green Snakes

7 položek celkem
Green Snake micelární tonik s kyselinou hyaluronovou pro očištění pleti
470 Kč

Multifunkční micelární tonik dokončuje postup čištění a přípravu pokožky pro aplikaci intenzivní základní péče.

Green Snake Aktivní koncentrát na obličej s peptidy a kolagenem ze zmijího jedu pro vyhlazení hlubokých vrásek 50+
610 Kč

Vysoce koncentrovaný přípravek účinných látek založených na jedinečném tripeptidu SYN®-AKE imitujícím jed chrámové zmije, který blokuje přenos nervových impulsů do obličejových...

Green Snake Aktivní lifting sérum na obličej s peptidem z chrámové zmije 60+
610 Kč

Lifting-sérum pro intenzivní péči o zralou pleť je nasyceno účinnými látkami, které pronikají hluboko do pokožky a mají komplexní anti-age účinek. Bezpečná náhrada injekcí.

Green Snake Noční krém s peptidem z chrámové zmije, proti hlubokým vráskám 60+
710 Kč

Luxusní noční krém poskytuje péči o pokožku normální i suchou, plní ji životně důležitou energii a po probuzení poskytuje pokožce čerstvý a odpočinutý vzhled.

Green Snake Noční krém s peptidem z chrámové zmije, ultraomlazující 50+
770 Kč

Luxusní krém pro posílení boje proti stárnutí pleti (vrásky, suchost, ztrátu tónu a pružnosti), s přihlédnutím ke zvláštnostem fungování pokožky v noci.

Green Snake Denní krém s peptidem z chrámové zmije, proti hlubokým vráskám 60+
810 Kč

Luxusní krém, nasycený účinnými přísadami, poskytuje výrazný účinek proti stárnutí pro normální i suchou pleť. Složení je založeno na jedinečném tripeptidu SYN®-AKE. Bezpečná...

Green Snake Denní krém s peptidem z chrámové zmije, ultrahydratační 50+
810 Kč

Krém je založen na jedinečném tripeptidu SYN®-AKE, jeho struktura a funkce imitují peptid jedu chrámové zmije, který blokuje přenos nervových impulsů do obličejových svalů, což...

Kosmetika Green Snake proti stárnutí je založena na jedinečném tripeptidu SYN®-AKE, struktura která reprodukuje proteinovou sekvenci odpovědnou za funkci jedu z chrámové zmije. SYN®-AKE působí jako svalový relaxant – lehce blokuje pohyby aktivních obličejových svalů, které přispívají k vráskám, ale bez narušení přirozeného výrazu obličeje.

Nyní můžete svobodně vyjadřovat své emoce, aniž byste se museli bát nových vrásek. Nástroje vycházející ze SYN®-AKE jsou jemnější alternativou k injekcím mioparalyzujícího toxinu.  Kosmetika Green Snake je bezbolestná, bezpečná, nemá žádný důsledek v podobě „zmrazené“ mimiky, ale je efektivní, o čemž svědčí provedené testy švýcarské firmy DSM.

Použití kosmetiky Green Snake vám umožní po několika aplikacích poznat rozdíl: snižuje hloubku vrásek, jemné vrásky vyhlazuje, kůže se stává hladkou a pružnou.

Zbavte se vrásek a užijte si emoce!