Zákaznická podpora:info@belitabella.cz

MezoComplex

26 položek celkem
MezoComplex – HydroMaska pro tvář – vícevrstvá hydratace – vyrovnaný tón a jas
149 Kč

Plátýnková hydratační maska obsahuje optimálně vybraný komplex hydratačních složek, který účinně zvlhčuje pokožku, vyhlazuje vrásky způsobené suchou pokožkou, zlepšuje její...

MezoComplex – Maska Booster pro tvář – lifting a omlazení
149 Kč

Plátýnková maska poskytující pleti efekt podobný salonním procedurám omlazení. Účinně vypíná a zvedá pokožku.

MezoComplex – Maska Complex pro tvář proti změnám pokožky souvisejícím s věkem
149 Kč

Plátýnková maska obsahuje optimálně vybraný komplex aktivních látek, které zpomalují stárnutí pokožky, zvyšují její pevnost a pružnost.

CryoMezoComplex – Mezo tonik – micelární hydratace
207 Kč

Tonik intenzivně hydratuje a okamžitě osvěžuje pokožku, zlepšuje její pevnost a plní ji vitální energií díky účinným zvlhčujícím aktivním látkám.

MezoMaska pro oční víčka intenzivní omlazení
209 Kč

Mezomaska poskytuje kompletní péči o citlivou pleť kolem očí, redukuje vrásky, má liftingový efekt, okamžitě pozvedává oční víčka, snižuje napětí a maže známky únavy, redukuje...

CryoMezoComplex – micelární voda pro odlíčení – hydratační 72 hodin.
219 Kč

Micelární voda účinně odstraňuje make-up z obličeje a víček, čistí pokožku od nečistot, okamžitě dodává pocit svěžesti a vlhkosti díky intenzivním hydratačním přísadám.

MezoComplex tonik na obličej pro optimální hydrataci
219 Kč

Tonik na obličej dokončuje proces čištění, tónování, hluboké hydratace. Připravuje pokožku pro další používání kosmetiky.

MezoMaska na pleť intenzivní omlazen
229 Kč

MezoMaska hluboce hydratuje a vyživuje pokožku, vypíná ji, vyhlazuje vrásky, vyrovnává barvu pokožky a zlepšuje pleť, dává jí čerstvý, odpočatý vzhled.

MezoSérum pro pleť 50+
229 Kč

MezoSérum pro pleť 50+ účinně vyhlazuje vrásky v "trojúhelníku krásy", poskytuje výrazný zvedací efekt pleti, intenzivně hydratuje pokožku zevnitř a zvenku, zvyšuje syntézu...

MezoComplex sérum pro intenzivní omlazení obličeje 40+
229 Kč

Sérum aktivně vyživuje pokožku, poskytuje dvojí hydratační efekt - povrchový i hluboký, podporuje látkovou výměnu, zvyšuje pružnost pokožky, redukuje vrásky a zlepšuje pleť.

Mezokomplex Krém na víčka 60+ Aktivní péče pro zralou pokožku
249 Kč

Krém na víčka 60+ Aktivní péče pro zralou pokožku. Krém je navržen tak, aby zohledňoval vlastnosti stárnoucí pleti. Zvedá horní víčko, redukuje vrásky.

MezoComplex Odstraňovač na obličej i víčka jemné čištění
259 Kč

Účinně odstraňuje make-up a čistí obličej a oční víčka. Prostředek má sametově jemnou strukturu a jemně odstraňuje veškeré nečistoty.

Mezokomplex Sérum pro tvář a krk 60+ Aktivní péče o zralou pokožku
269 Kč

Sérum pro tvář a krk 60+ Aktivní péče o zralou pokožku. Sérum je koncentrovaný prostředek intenzivního působení, speciálně vyvinutý pro péči o zralou pleť.

MezoComplex krém gel okolo očí pro hlubokou hydrataci 30+
279 Kč

Lehký krémový gel pro oblast okolo očí obnovuje optimální hladinu hydratace, vyhlazuje vrásky kolem očí, snižuje otoky a tmavé kruhy pod očima.

MezoKrém na víčka 40+
289 Kč

MezoKrém na víčka 40+ redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima, vyhlazuje vrásky, vypíná pokžku, obnovuje optimální úroveň vlhkosti pleti očních víček, zvyšuje mikrocirkulaci.

MezoComplex Mezokrém pro víčka 55+ komplexní omlazení 30 ml
309 Kč

MezoKrém na víčka 50+ obnovuje optimální hydrataci na pokožce víčka, zvyšuje mikrocirkulaci, snižuje otoky a tmavé kruhy pod očima, vypíná pokožku očních víček a vyhlazuje...

MezoComplex denní krém na obličej pro hlubokou hydrataci 30+
339 Kč

Krém obnovuje optimální úroveň hydratace pokožky, zvyšuje tón a elasticitu pokožky, vyhlazuje její povrch, zlepšuje pleť a dodává jí přirozený vzhled.

MezoComplex noční krém na obličej pro hlubokou hydrataci 30+
339 Kč

Noční krém aktivně stimuluje proces buněčné obnovy pokožky a syntézu kyseliny hyaluronové během spánku.

Nahoru
Další produkty