HYALURON GOLD – Denní liftingový krém proti vráskám na obličej a krk SPF 20, 60+.

449 Kč / 45 ml
Skladem

Omlazující liftingový krém je založen na 3 typech kyseliny hyaluronové, obsahuje biozlato, peptidy, vzácný jojobový olej a působí na třech úrovních epidermis.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Omlazující liftingový krém byl vytvořen s ohledem na vlastnosti a potřeby pleti starší 60 let. Moderní bohaté složení založené na 3 typech kyseliny hyaluronové, obsahuje biozlato, peptidy, vzácný jojobový olej a působí na třech úrovních epidermis (horní, střední a hluboká), viditelně zlepšuje vzhled a stav velmi zralé pleti a poskytuje výraznou účinek proti stárnutí. Bezprostředně po nanesení krému je patrný efekt vyhlazení vrásek a zpevnění oválu obličeje, který vydrží po celý den. Inovativní liftingové komponenty tvoří na pokožce neviditelný podpůrný mikrosíťovaný korzet pro obličej a krk, díky kterému se zjasní kontury lícních kostí a ovál obličeje, obličej vypadá zaobleně a hladce, brada je znatelně stažená, vrásky jsou méně výrazné.

Použití: Aplikujte ráno na vyčištěný obličej a krk.

Kyselina hyaluronová tří molekulových velikostí proniká do všech vrstev epidermis, aktivuje hluboký buněčný metabolismus a oživuje zdroj mládí pokožky.

  • 1. Kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností hydratuje pokožku ve svrchních vrstvách, napíná, vyrovnává její tón, dodává svěží, jasnou a zářivou pleť.
  • 2. Středně molekulární kyselina hyaluronová proniká do středních vrstev pokožky, stimuluje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové, zlepšuje pevnost, hustotu a elasticitu pokožky.
  • 3. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová působí v nejhlubších vrstvách epidermis, vyplňuje pokožku vlhkostí a „vytlačuje“ vrásky zevnitř, zpevňuje a zpevňuje kontury obličeje, poskytuje silný a dlouhotrvající liftingový efekt.

Prokázaná účinnost hyaluronu*

  • Zvýšení syntézy vlastní kyseliny hyaluronové + 93 %
  • Zlepšená hladkost pokožky +66 %
  • Stimulace syntézy kolagenu +21%

Biozlato působí jako vodič, který umožňuje aktivním složkám pronikat rychleji a hlouběji do pokožky, výrazně zvyšuje účinnost jejich působení a posiluje omlazovací procesy. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou a peptidy zajišťuje rychlou a stabilní syntézu prvků nezbytných pro mladistvost a elasticitu pokožky (kolagen, elastin, vlastní kyselina hyaluronová atd.), což výrazně snižuje viditelné známky stárnutí. Peptidy nastartují procesy omlazení pleti zevnitř, na buněčné úrovni, účinně vyhlazují jemné vrásky, snižují závažnost středních a hlubokých vrásek, mnohonásobně zlepšují vzhled, krásu a elasticitu pleti. Vzácný jojobový olej aktivně vyživuje buňky, obnovuje pevnost, pružnost, přirozenou zářivost a svěží, vyrovnanou pleť, charakteristickou pro mladší pleť. UV filtry (SPF 20) chrání pokožku před fotostárnutím.

Bohatá, hedvábná textura krému se hladce roztírá po pokožce a rychle se vstřebává, aniž by zanechával mastný nebo lepkavý pocit.

Výsledek: při pravidelném používání se redukují všechny typy vrásek (mimické, nosoretní rýhy, hluboké vrásky a rýhy), obnovuje se čistý ovál kontur obličeje a krku, pleť je vypnutá, odpočatá a upravená po celý den.

Maximálního výsledku je dosaženo při komplexním použití řadových produktů. Účinek je kumulativní a přetrvává po dlouhou dobu.

Vhodné pro všechny typy pleti. Doporučeno pro použití od 60 let.

*Ověřeno Givaudan (Švýcarsko)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: