HYALURON GOLD – Denní modelační liftingový krém na obličej a krk SPF 15, 50+.

419 Kč / 45 ml
Skladem

Inteligentní bohaté složení založené na 3 typech kyseliny hyaluronové, včetně biozlata, hlemýždího mucinu, ultra výživného avokádového a jojobového oleje, působí na třech úrovních epidermis a poskytuje výrazný omlazující účinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Modelační denní krém-lifting byl vytvořen s ohledem na vlastnosti a potřeby pleti nad 50 let. Inteligentní bohaté složení založené na 3 typech kyseliny hyaluronové, včetně biozlata, hlemýždího mucinu, ultra výživného avokádového a jojobového oleje, působí na třech úrovních epidermis (horní, střední a hluboká) a poskytuje výrazný omlazující účinek. Efekt vyhlazení vrásek a zpevnění oválu obličeje nastává okamžitě a přetrvává po celý den díky speciálním modelovacím komponentům, které na pokožce tvoří neviditelný podpůrný mikrosíťovaný korzet pro obličej a krk.

Použití: Aplikujte ráno na vyčištěný obličej a krk.

Kyselina hyaluronová tří molekulových velikostí proniká do všech vrstev epidermis, aktivuje hluboký buněčný metabolismus a oživuje zdroj mládí pokožky.

  • 1. Kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností hydratuje pokožku ve svrchních vrstvách, napíná, vyrovnává její tón, dodává svěží, jasnou a zářivou pleť.
  • 2. Středně molekulární kyselina hyaluronová proniká do středních vrstev pokožky, stimuluje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové, zlepšuje pevnost, hustotu a elasticitu pokožky.
  • 3. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová působí v nejhlubších vrstvách epidermis, vyplňuje pokožku vlhkostí a „vytlačuje“ vrásky zevnitř, zpevňuje a zvýrazňuje kontury obličeje, poskytuje silný a dlouhotrvající liftingový efekt.

Prokázaná účinnost hyaluronu*

  • Zvýšení syntézy vlastní kyseliny hyaluronové + 93 %
  • Zlepšená hladkost pokožky +66 %
  • Stimulace syntézy kolagenu +21%

Biozlato působí jako vodič, který umožňuje aktivním složkám pronikat rychleji a hlouběji do pokožky, výrazně zvyšuje účinnost jejich působení a posiluje omlazovací procesy. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou a hlemýždím mucinem stimuluje buňky k produkci vlastního kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, zlepšuje elasticitu a hustotu pleti a umožňuje dlouhodobě udržet mladistvou pleť a jasné harmonické proporce obličeje. Šnečí mucin příznivě působí na omlazovací procesy, aktivně obnovuje, rozjasňuje a napíná pokožku, vyhlazuje všechny typy vrásek a účinně zpomaluje tvorbu nových. Nejcennější avokádový a jojobový olej dodávají pokožce více než jen výživu: nasycují pokožku polynenasycenými omega 3-6-9 mastnými kyselinami, esenciálními lipidy a dalšími složkami, které pokožka potřebuje při hormonálních změnách. UV filtry (SPF 15) chrání pokožku před fotostárnutím. Jemná, hedvábná textura krému se rychle vstřebává a zanechává příjemný pocit hladší, pevnější a mladistvější pleti.

Výsledek: při pravidelném používání se redukují všechny typy vrásek (mimické, nosoretní rýhy, hluboké vrásky a rýhy), obnovuje se čistý ovál kontur obličeje a krku, pleť vypadá zpevněná, odpočatá a upravená po celý den.

Maximálního výsledku je dosaženo při komplexním použití řadových produktů. Účinek je kumulativní a přetrvává po dlouhou dobu.

Vhodné pro všechny typy pleti. Doporučeno pro použití od 50 let věku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: