Ampoule Effect – Pleťové liftingové sérum „Contour Lifting“ s omlazujícím účinkem.

375 Kč / 30 ml
Skladem

Super účinné ingredience liftingového séra – šnečí mucin a kolagen – působí jako profesionální „injekce“ pro konturový lifting obličeje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ihned po nanesení séra se na pleti vytvoří prodyšný zpevňující korzet účinných látek, který pleť napne a vrásky jsou téměř neviditelné. Renaissance - unikátní komplex peptidů - výdobytek moderního "tkáňového inženýrství". Peptidy, které pronikají do pokožky, tvoří trojrozměrnou síť, která spouští regenerační procesy zevnitř. Díky tomu se zlepšuje proliferace fibroblastů, díky čemuž si pleť doplňuje zásoby vlastního elastinu a kolagenu, pleť se stává pružnější a hustší, vrásky se vyhlazují.

Prokázané působení za 4 týdny (Ověřeno společností Infinitec, Španělsko)
• zlepšení hustoty pokožky o 38 %
• snížení hloubky vrásek o 18 %
• zlepšení elasticity pokožky o 24 %

Pro obohacení krému a rychlejší aplikaci přidejte do svého krému 2-3 kapky séra. Šnečí mucin hydratuje pokožku, zlepšuje procesy regenerace pokožky, stimuluje tvorbu vlastního kolagenu, pomáhá vyhlazovat jemné vrásky. Inovativní komplex Diffuderm vyplňuje pokožku kolagenem, elastinem a kyselinou hyaluronovou, doplňuje potřebnou vlhkost, pomáhá obnovit pružnost pokožky a zabraňuje projevům stárnutí. Přírodní složka Instensil díky své 3D molekulární struktuře poskytuje okamžitý lifting a vyhlazení vrásek, vyrovnává mikroreliéf pleti. Kyselina hyaluronová („molekula mládí“) hydratuje pokožku i v nejhlubších vrstvách, zlepšuje procesy obnovy, stimuluje tvorbu kolagenu, pokožka se stává pevnou, elastickou a napnutou. Doporučeno pro pleť, která potřebuje účinné vyhlazení vrásek a konturování obličeje, zejména podél čelisti.

Aplikace: 3 způsoby použití séra:

  • 1. Pro intenzivní péči používejte sérum ráno a večer po dobu jednoho měsíce.
  • 2. Pro zvýšení účinku vašeho krému nanášejte sérum každý den ráno nebo večer před aplikací krému.
  • 3. Pro obohacení krému a rychlejší aplikaci přidejte do krému 2–3 kapky séra.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: