ANTI-AGE – Sérum-korektor na obličej a krk 60+.

185 Kč / 30 ml
Skladem
Okamžitý lifting. Sérum-korektor s červeným kaviárem a černým lanýžem se vyznačuje bohatým složením látek proti stárnutí. Výrazně snižuje známky stárnutí pokožky, vyplňuje a vyhlazuje vrásky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Okamžitý lifting. Sérum-korektor s červeným kaviárem a černým lanýžem se vyznačuje bohatým složením látek proti stárnutí. Výrazně snižuje známky stárnutí pokožky, vyplňuje a vyhlazuje vrásky, významně snižuje jejich počet a hloubku, pomáhá obnovit ztracenou hladkost, pružnost a pevnost, zlepšuje pleť. Vytváří neviditelné podpůrné pletivo na pokožce, které pokožku okamžitě napíná a zpevňuje, díky čemuž jsou kontury obličeje vizuálně ostřejší a krásnější.

Aktivní látky: Červený kaviár nasycuje buňky nezastupitelnými živinami a regeneračními látkami, dodává pokožce pevnost a pružnost, přispívá k rychlému a nápadnému zlepšení vzhledu pokožky, obnovuje její hladkost a svěžest a poskytuje krásnou jemnou pleť. Černý lanýž- „černý briliant omlazení“, vynikající delikatesa pro pokožku. Poskytuje pokožce plnou péči proti stárnutí, intenzivně vyživuje a hydratuje, stimuluje regenerační procesy a pomáhá vytvářet ideální podmínky pro buňky, které produkují vlastní látky proti stárnutí. Zpomaluje přirozené stárnutí pokožky, snižuje ochabování, pomáhá vyhladit i hluboké vrásky.

Aplikace: Naneste ráno a/nebo večer na očištěnou pokožku obličeje a krku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: