ANTI-AGE – Vyhlazující sérum-filler na obličej a krk 50+

175 Kč / 30 ml
Skladem

Okamžité vyplňování a vyhlazování vrásek. Aktivní receptura séra se vytváří s přihlédnutím ke všem potřebám pokožky po padesátém roce věku. Aktivní látky proti stárnutí, stimulují přirozené vitální procesy v pokožce, oslabené během hormonálních změn v organizmu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Okamžité vyplňování a vyhlazování vrásek. Aktivní receptura séra se vytváří s přihlédnutím ke všem potřebám pokožky po padesátém roce věku.

Aktivní látky proti stárnutí, stimulují přirozené vitální procesy v pokožce, oslabené během hormonálních změn v organizmu. Granátové jablko – přírodní komplex nezbytných antioxidantů - obnovuje zdravý tón pleti, rozjasňuje pigmentaci, zjemňuje pleť, aktivuje přirozený biosystém a chrání pokožku před faktory, které vyvolávají stárnutí. Černý lanýž - „černý briliant omlazení“, vynikající delikatesa pro pokožku. Intenzivně vyživuje a hydratuje, stimuluje regenerační procesy a pomáhá vytvářet ideální podmínky pro buňky, které produkují vlastní látky proti stárnutí. Impozantní výsledek je patrný již od prvních dnů aplikace. Snižuje se počet a hloubka vrásek, zpevňují se kontury obličeje, zvyšuje se hladkost a pružnost pokožky, pleť se stává čistou, rovnoměrnou a svěží.

Aplikace: Ráno a/nebo večer naneste na očištěnou pokožku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: