HYALURON GOLD – Exkluzivní liftingové sérum se zlatými nitěmi na obličej a krk.

415 Kč / 30 ml
Skladem

Zlaté nitě jsou neuvěřitelně účinné pro rychle viditelné výsledky při omlazení pleti, vyhlazení vrásek a zpevnění kontur obličeje. Bezpečná a skutečně účinná alternativa injekčních omlazovacích metod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukázalo se, že zlaté nitě jsou neuvěřitelně účinné pro rychle viditelné výsledky při omlazení pleti, vyhlazení vrásek a zpevnění kontur obličeje. Ve vědeckém centru VITEX bylo vytvořeno exkluzivní liftingové sérum se zlatými nitěmi - bezpečná a skutečně účinná alternativa injekčních omlazovacích metod. Beztížná hedvábná textura okamžitě vytváří na povrchu pokožky mikromřížku, která jako neviditelný rám zpevňuje a zvýrazňuje kontury obličeje a krku, minimalizuje viditelnost vrásek a záhybů, „vymazává“ všechny známky stárnutí a únavy, dělá barvu pleti jednotnou, svěží a krásnou.

Aplikace: 3 způsoby použití pro personalizovanou péči o pleť:

  • 1. KROK APLIKACE: Aplikujte pod denní a/nebo noční krém 2-3x týdně.
  • 2. PICK & MIX: Smíchejte 2-3 kapky séra s nočním nebo denním krémem pro rychlejší aplikaci.
  • 3. INTENZIVNÍ PÉČE: Pro výrazný omlazující účinek používejte sérum samostatně nebo v kombinaci s krémem denně po dobu 12 týdnů.

Receptura je založena na kyselině hyaluronové o třech molekulových velikostech, která proniká do všech vrstev epidermis, aktivuje hluboký buněčný metabolismus a oživuje zdroj mládí pleti.

1. Kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností hydratuje pokožku ve svrchních vrstvách, vypíná pokožku, vyrovnává její tón, dodává svěží, jasnou a zářivou pleť. 2. Středně molekulární kyselina hyaluronová proniká do středních vrstev pokožky, stimuluje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové, zlepšuje pevnost, hustotu a elasticitu pokožky. 3. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová působí v nejhlubších vrstvách epidermis, plní pokožku vlhkostí a „vytlačuje“ vrásky zevnitř, zpevňuje a zvýrazňuje kontury obličeje, poskytuje silný a dlouhotrvající liftingový efekt.

Prokázaná účinnost hyaluronu*

  • Zvýšení syntézy vlastní kyseliny hyaluronové + 93 %
  • Zlepšená hladkost pokožky +66 %
  • Stimulace syntézy kolagenu +21%

Biozlato ve zlatých nitích působí jako vodič, který umožňuje aktivním složkám pronikat rychleji a hlouběji do pokožky, výrazně zvyšuje účinnost jejich působení a podporuje omlazovací procesy. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou a hlemýždím mucinem stimuluje buňky k produkci vlastního kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, zlepšuje elasticitu a hustotu pleti a umožňuje dlouhodobě udržet mladistvou pleť a jasné harmonické proporce obličeje. Šnečí mucin příznivě působí na omlazovací procesy, aktivně obnovuje, rozjasňuje a napíná pokožku, vyhlazuje všechny typy vrásek a účinně zpomaluje tvorbu nových.

Výsledek: jen pár vzácných kapek tohoto exkluzivního séra – a pleť je okamžitě proměněna: napnutá, vyhlazená, naplněná pružností a krásným mladistvým jasem. Účinek je zvláště patrný na suché, dehydratované, stárnoucí, matné a zralé pleti.

Maximálního výsledku je dosaženo při komplexním použití řadových produktů. Účinek je kumulativní a přetrvává po dlouhou dobu.

Vhodné pro všechny typy pleti. Doporučuje se používat od 40 let.

*Ověřeno Givaudan (Švýcarsko)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: