HYALURON GOLD – Filler-sérum proti vráskám na obličej, 1,5% čistá kyselina hyaluronová.

379 Kč / 10 ml
Skladem

Za pouhých 7 dní tento přípravek na doplnění hyaluronu pomáhá výrazně vyhladit vrásky a oživit mladistvé zdroje pleti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výsledkem mnohaletého výzkumu ve vědeckém centru společnosti VITEX byl vytvořen silný prostředek proti stárnutí - výplňové sérum s nejvyšší * koncentrací čisté kyseliny hyaluronové. Za pouhých 7 dní tento přípravek na doplnění hyaluronu pomáhá výrazně vyhladit vrásky a oživit mladistvé zdroje pleti. Lehká, hedvábná textura okamžitě zahalí pokožku do beztížného omlazujícího závoje, který na pleti zůstane po dlouhou dobu a naplní ji esenciální kyselinou hyaluronovou a dalšími vzácnými prvky, které je obtížné získat z jiných vnějších zdrojů.

Použití: Naneste 2-3 kapky na vyčištěnou pleť. Lze použít na oční okolí. Aplikujte ráno a večer před krémem po dobu 7 dnů. Kurz se doporučuje opakovat každé 2-3 měsíce. Pokud máte sklony k otokům, aplikujte nejpozději 2 hodiny před spaním.

Receptura je založena na kyselině hyaluronové o třech molekulových velikostech v účinné koncentraci 1,5 %.

  • 1. Kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností hydratuje pokožku ve svrchních vrstvách, má výrazný liftingový efekt, vyrovnává tón pleti, dodává svěží, jasnou a zářivou pleť.
  • 2. Středně molekulární kyselina hyaluronová proniká do středních vrstev pokožky, stimuluje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové, zlepšuje pevnost, hustotu a elasticitu pokožky.
  • 3. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová působí v nejhlubších vrstvách epidermis, vyplňuje pokožku vlhkostí a „vytlačuje“ vrásky zevnitř, posiluje a zpevňuje kontury obličeje.

Prokázaná účinnost hyaluronu**

  • Zvýšení syntézy vlastní kyseliny hyaluronové + 93 %
  • Zlepšená hladkost pokožky +66 %
  • Stimulace syntézy kolagenu +21%

Biozlato působí jako vodič, který umožňuje aktivním složkám pronikat rychleji a hlouběji do pokožky, výrazně zvyšuje účinnost jejich působení a posiluje omlazovací procesy. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou a provitamínem B5 poskytuje biozlato maximální účinnost pro mladistvost, pružnost a krásu pokožky. Provitamin B5 posiluje kolagenová vlákna oslabená přirozenými procesy stárnutí, vyhlazuje pokožku, zlepšuje její hladkost a pružnost, vyrovnává tón a koriguje kontury obličeje.

Výsledek: délka, hloubka a šířka vrásek jsou znatelně redukovány, kontury obličeje jsou jasnější a výraznější, pleť září mládím, svěžestí a pružností.

Maximálního výsledku je dosaženo při komplexním použití řadových produktů. Účinek je kumulativní a přetrvává po dlouhou dobu.

Vhodné pro všechny typy pleti. Doporučuje se používat od 40 let.

 

*V sortimentu ZAO VITEX

**Ověřeno Givaudan (Švýcarsko)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: