HYDRATACE Ultralong – Hydratační sérum na obličej s aktivními hydrosférami.

289 Kč / 30 ml
Skladem

Hydratační sérum velmi rychle naplňuje pokožku vlhkostí, pokožka je hladší a pružnější, vrásky jsou redukovány, pleť je jemná a krásná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivní sérum je nová generace zvlhčujících textur vytvořených odborníky VITEX ve spolupráci s francouzskými vědci. Díky velkému procentu aktivních složek ve složení je dosaženo rychlého a znatelného výsledku: pokožka je nasycena vlhkostí doslova před našima očima, je hladší a pružnější, vrásky jsou redukovány, pleť je jemná a krásná.

Aktivní látky: Aktivní hydrosféry a kyselina hyaluronová rychle a hluboce zvlhčují pokožku a vytvářejí beztížnou ochrannou vrstvu, která „uzamkne“ vlhkost a zabrání dehydrataci pokožky. Výkonný zvlhčující HYDRO Power-komplex zaručuje nepřetržitou ultra-hydrataci pokožky po dobu až 120 hodin: obnovuje přirozenou úroveň hydratace v pokožce, vytváří bariéru, která zabraňuje ztrátě vlhkosti, posiluje, chrání pokožku před dehydratací a ztrátou pružnosti. Mořské hrozny a přírodní komplex 12 vzácných plodů poskytují buňkám kompletní výživnou stravu, stimulují syntézu vlastního kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, obnovují pružnost pokožky, posilují, uklidňují, zjemňují a zvláčňují.

Aplikace: Ráno a / nebo večer naneste na očištěnou pokožku. Na nejsušší oblasti můžete krém nanést dvakrát.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: