RETINOL&COLLAGEN meduza – Biomimetické BOOSTER SÉRUM na obličej, krk a dekolt BOTO-EFFECT.

499 Kč / 30 ml
Skladem

Viditelné vyplnění vrásek a zvýšení pružnosti pokožky. Unikátní kosmetický produkt s BOTO efektem - alternativa ke „kosmetickým injekcím“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Viditelné vyplnění vrásek a zvýšení pružnosti pokožky. Unikátní kosmetický produkt s BOTO efektem - alternativa ke „kosmetickým injekcím“. Vzorec séra je založen na „hvězdných“ omlazujících komponentech, které podporují aktivní omlazení a vypnutí pokožky, vyhlazení a „zmrazení“ vrásek.

Aktivní látky: Thalassin má výrazný boto-efekt: podporuje relaxaci svalů a redukuje vrásky. Nanoretinol posiluje buněčnou strukturu, zvyšuje pružnost a hustotu pokožky, vyhlazuje vrásky a vyrovnává pleť. Kolagen medúzy doplňuje nedostatek vlastního kolagenu, posiluje strukturu pokožky, snižuje počet a hloubku vrásek. Inovativní komplex 6 peptidů má prokázaný * omlazující a zvlhčující účinek: 46% zlepšení pružnosti pokožky 67% zvýšení hydratace pokožky * účinnost prokázána United Active (Korea) Majestem® viditelně zvedá kontury obličeje, zanechává pokožku hladkou a hedvábnou.

Aplikace: Ráno a / nebo večer naneste na očištěnou pokožku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: