Colastin – Hydratační a liftingový pleťový krém KOLAGEN+ELASTIN.

239 Kč / 100 g
Skladem

Multifunkční krém vyvinutý s ohledem na fyziologii a potřeby pokožky se ztrátou elasticity. Zpomaluje projevy změn souvisejících s věkem, má antioxidační vlastnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elastin a kolagen tvoří „rámec“ a zajišťují hydrataci pokožky: jsou to klíčové strukturální proteiny extracelulárního matrixu. Právě díky nim, „proteinům mládí“, je pokožka silná, pevná a elastická. Vznik vrásek a záhybů, ochablá a povislá pokožka, otoky jsou důsledkem snížené produkce kolagenu a elastinu. Hydratační a liftingový pleťový krém má okamžitý liftingový efekt, napíná pokožku a pomáhá zpevnit ovál obličeje, urychluje buněčnou regeneraci, zlepšuje celkový stav pokožky a odstraňuje známky únavy, zvyšuje kožní turgor, vyrovnává texturu pokožky a odstraňuje vrásky, pomáhá udržet vlhkost v hlubokých vrstvách epidermis, intenzivně zjemňuje a vyživuje pokožku, zlepšuje její bariérové funkce, zpomaluje projevy změn souvisejících s věkem, má antioxidační vlastnosti.

Aktivní komponenty: hydrolyzovaný kolagen, hydrolyzovaný elastin, mandlové, olivové, kokosové a bambucké máslo, výtažky z aloe a melounu.

Návod k použití: Krém nanášejte rovnoměrně ráno a/nebo večer na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu lehkými poklepávajícími pohyby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: