HYDRATACE Ultralong – Hydratační vyhlazující krém-gel na obličej 35+ den-noc.

165 Kč / 40 ml
Skladem

Ihned po nanesení krému je pokožka naplněna vlhkostí a vyrovnána, stává se okouzlující, zářivou a hladkou. Při pravidelném používání se obnoví požadovaná úroveň vlhkosti, vyhladí se vrásky, pokožka vypadá svěží, pružná a jasná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krém s hedvábnou gelovou konzistencí je novou generací zvlhčujících textur vytvořených odborníky VITEX ve spolupráci s francouzskými vědci. Díky velkému procentu aktivních složek ve složení je dosaženo rychlého a znatelného výsledku: pokožka je velmi rychle nasycena vlhkostí, stává se pevnější a pružnější, vrásky způsobené dehydratací zmizí, pleť se stává jednotnou, zářivou a krásnou.

Aktivní látky: Inovativní komplex HYDRO Power zaručuje nepřetržitou ultra-hydrataci pokožky po dobu až 120 hodin: obnovuje a udržuje rovnováhu vody, vytváří efekt „druhé pokožky“ a chrání ji před negativními vlivy prostředí a suchostí. Blue Lotus stimuluje obnovu buněk, posiluje ochrannou bariéru pokožky, snižuje známky únavy, nedostatku spánku a stresu, obnovuje svěží, zářivý vzhled obličeje. Mořské hrozny a makadamový olej saturují buňky základními živinami a zvlhčovači, zvyšují pevnost, pružnost a hustotu pokožky a zabraňují vzniku vrásek. Efekt krému se násobí a je dlouhodobý. Výsledek: Ihned po nanesení krému je pokožka naplněna vlhkostí a vyrovnána, stává se okouzlující, zářivou a hladkou. Při pravidelném používání se obnoví požadovaná úroveň vlhkosti, vyhladí se vrásky, pokožka vypadá svěží, pružná a jasná.

Aplikace: Ráno a / nebo večer naneste na očištěnou pokožku. Na nejsušší oblasti můžete krém nanést dvakrát.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: