HYDRATACE Ultralong – Hydratační zpevňující krém-active na obličej 45 den-noc.

249 Kč / 40 ml
Skladem

Ihned po nanesení krému je pokožka neobvykle zvlhčená, pevná, hedvábná a zářivá. Při pravidelném používání se eliminuje nedostatek vlhkosti ve všech vrstvách pokožky, redukují se vrásky, zpomalují se změny související s věkem a zlepšuje se hustota a hladkost pokožky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krém-active je nová generace zvlhčujících textur vytvořená odborníky VITEX ve spolupráci s francouzskými vědci. Jedinečně bohatá, ale jemná receptura se snadno vstřebává a dodává hydratační přísady hluboko do pokožky. Díky velkému procentu aktivních složek ve složení je dosaženo rychlého a znatelného výsledku: pokožka je velmi rychle nasycena vlhkostí, stává se pevnější a pružnější, vrásky způsobené dehydratací zmizí, pleť se stává jednotnou, zářivou a krásnou.

Aktivní látky: Výkonný zvlhčující HYDRO Power-komplex zaručuje nepřetržitou ultra-hydrataci pokožky po dobu až 120 hodin: obnovuje přirozenou úroveň hydratace v pokožce, vytváří bariéru, která zabraňuje ztrátě vlhkosti, posiluje, chrání pokožku před dehydratací a ztrátou pružnosti. Centella asiatica (pupečník asijský) spouští přirozený proces výroby vlastního kolagenu a kyseliny hyaluronové, snižuje závažnost vrásek, osvěžuje a zlepšuje pleť. Koncentrovaná kyselina hyaluronová „uhasí žízeň“ pokožky a udrží vlhkost v jejích hlubokých vrstvách, čímž zabrání odpařování, vysušení a ztrátě pružnosti pokožky. Pepha-ctive tvoří na pokožce beztížný omlazující závoj, který má napínací a vyhlazovací účinek. Nejcennější jojobový olej a vitamin E (vitamin mládí) nasycují buňky esenciálními lipidy a antioxidanty, bojují proti volným radikálům a zpomalují výskyt viditelných známek stárnutí pokožky.

Výsledek: Ihned po nanesení krému je pokožka neobvykle zvlhčená, pevná, hedvábná a zářivá. Při pravidelném používání se eliminuje nedostatek vlhkosti ve všech vrstvách pokožky, redukují se vrásky, zpomalují se změny související s věkem a zlepšuje se hustota a hladkost pokožky.

Aplikace: Ráno a / nebo večer naneste na očištěnou pokožku. Na nejsušší oblasti můžete krém nanést dvakrát.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: