PharmaCos Dead Sea Maximálně vyživující OLEJ-KRÉM na obličej pro velmi suchou pokožku

248 Kč / 75 ml
Skladem

Intenzivně vyživující OLEJ-KRÉM na obličej pro suchou, velmi suchou a atopickou pokožku. 20 hojivých minerálů z Mrtvého moře má hluboký hojivý, regenerační a posilující efekt a obnovuje přirozenou rovnováhu v pokožce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová kompozice vzorce s vysokým obsahem ultrajemných olejů karite a broskve v kombinaci s esenciálními omega 3-6-9 kyselinami a cennými minerály z Mrtvého moře se stará o pokožku - suchou, velmi suchou, atopickou, vrozeně citlivou, se sklonem k vysoušení a šupinatění. 20 hojivých minerálů z Mrtvého moře má hluboký hojivý, regenerační a posilující efekt a obnovuje přirozenou rovnováhu v pokožce.

Aktivní látky: Omega-fosfolipidový komplex nejen vyživuje pokožku, zlepšuje lipidový povrch, snižuje svědění a olupování, ale také snižuje citlivost pokožky na vnější podněty. Squalan je hypoalergenní složka, která díky své podobnosti s pokožkou vyživuje a zvlhčuje pokožku v hlubších vrstvách, účinně obnovuje poškozené strukturní vazby v pokožce, chrání před poškozením UV zářením a účinky volných radikálů. Glycerin má schopnost vázat vlhkost ze vzduchu, proto je účinným zvlhčovačem pokožky. Zjemňuje a zabraňuje vzniku podráždění a zánětu pokožky. Allantoin má vynikající regenerační, změkčující a omlazující vlastnosti, účinně zklidňuje pokožku, poskytuje jemnost a hedvábnost. Včelí vosk vytváří na pokožce nejtenčí ochrannou vrstvu, která nezabraňuje dýchání pokožky, ale chrání před negativními vlivy prostředí (vítr, teplota, suchý vzduch atd.), Snižuje suchost a olupování.

Aplikace: Naneste krém na očištěnou tvář ráno a večer. Efekt se posiluje při každodenním používání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: