HYALURON GOLD – Krém – komplexní péče pro pleť kolem očí 50+.

256 Kč / 20 ml
Skladem

Krém pro pleť kolem očí 50+ proti vráskám, otokům a tmavým kruhům. 3 druhy kyseliny hyaluronové a biozlato.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komplexní pečující krém je navržen s ohledem na vlastnosti a potřeby pleti nad 50 let. Moderní intelektuální formule, která obsahuje 3 druhy kyseliny hyaluronové, biozlato, mikrořasy, bambucké máslo, skvalan a "chytré" anti-aging a rozjasňující komplexy, cíleně působí na hlavní známky stárnutí pleti: "husí nožky", tmavé kruhy, otoky, pokles horního víčka proměňující jemnou pokožku kolem očí každý den. Efekt vyhlazení vrásek se dostaví okamžitě a přetrvává po celý den díky speciálním liftingovým složkám, které tvoří na pokožce neviditelný podpůrný mikrosíťovaný korzet.

Použití: Aplikujte ráno a/nebo večer na vyčištěná oční víčka.

Prokázaná účinnost komponent:

  • Zvýšená syntéza vlastní kyseliny hyaluronové* +93 %
  • Zesvětlení tmavých kruhů** +63 %
  • Zlepšená hladkost pokožky* +66 %
  • Stimulace syntézy kolagenu* +21 %

Kyselina hyaluronová tří molekulových velikostí proniká do všech vrstev epidermis, aktivuje hluboký buněčný metabolismus a oživuje zdroj mládí pokožky.

  • 1. Kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností hydratuje pokožku ve svrchních vrstvách, napíná, vyrovnává její tón, dodává svěžest, jas a zářivost.
  • 2. Středněmolekulární kyselina hyaluronová proniká do středních vrstev pokožky, stimuluje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové, zlepšuje pevnost, hustotu a elasticitu pokožky.
  • 3. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová působí v nejhlubších vrstvách epidermis, plní pokožku vlhkostí a „vytlačuje“ vrásky zevnitř, posiluje a napíná pokožku, poskytuje silný omlazující účinek s prodlouženým účinkem.

Biozlato působí jako vodič, který umožňuje aktivním složkám pronikat rychleji a hlouběji do pokožky, výrazně zvyšuje účinnost jejich působení a posiluje omlazovací procesy. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou a mikrořasami zajišťuje neobvykle hlubokou hydrataci každé buňky epidermis, aktivní posílení, obnovu a vyhlazení pleti. Mikrořasy posilují pojivové tkáně epidermis, poskytují intenzivní hydrataci, tonizaci a zjemnění pokožky, zvyšují její ochranné funkce a zabraňují vzniku známek stárnutí. Vzácné bambucké máslo dodává pleti potřebnou výživu, nasycuje ji polynenasycenými omega 3-6-9 mastnými kyselinami, esenciálními lipidy a dalšími složkami pro posílení, obnovu a udržení tonusu. Squalane je přírodní hypoalergenní složka, strukturou podobná kožním lipidům, díky čemuž pokožku dokonale vyživuje a hydratuje, udržuje její tonus a pružnost, působí antioxidačně. "Chytré" komplexy proti stárnutí a rozjasnění se vzájemně doplňují a posilují: okamžitě napínají pokožku kolem očí, účinně redukují tmavé kruhy a viditelně vyhlazují síť vrásek kolem očí.

Výsledek: při pravidelném používání jsou tmavé kruhy znatelně světlejší, otoky pod očima ubývají, vrásky jsou vyhlazené, vzhled se stává svěžím a otevřeným.

Maximálního výsledku je dosaženo při komplexním použití řadových produktů. Účinek je kumulativní a přetrvává po dlouhou dobu. Doporučeno pro použití od 50 let věku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: