HYALURON GOLD – Omlazující liftingový krém, korekce známek stárnutí pleti kolem očí 60+.

259 Kč / 20 ml
Skladem

Bezprostředně po nanesení krému dochází k okamžitému stahujícímu efektu, který přetrvává po celý den. Speciální liftingové komponenty tvoří neviditelný podpůrný mikrosíťovaný korzet proti vráskám na pokožce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Omlazující liftingový krém je navržen s ohledem na vlastnosti a potřeby pleti nad 60 let. „Chytré“ složení, které obsahuje 3 druhy kyseliny hyaluronové, biozlato, hedvábnou akáciu a komplexní vysoce vědecké komplexy proti stárnutí a rozjasnění, cíleně působí na všechny známky stárnutí: redukuje mimické a hluboké vrásky kolem očí, zmírňuje otoky, napíná pokožku horních a dolních víček, rozjasňuje tmavé kruhy, osvěžuje oči. Bezprostředně po nanesení krému dochází k okamžitému stahujícímu efektu, který přetrvává po celý den. Speciální liftingové komponenty tvoří neviditelný podpůrný mikrosíťovaný korzet proti vráskám na pokožce. Použití:

Aplikujte ráno a/nebo večer na vyčištěná oční víčka.

Prokázaná účinnost komponent:

  • Zvýšená syntéza vlastní kyseliny hyaluronové* +93 %
  • Zvednutí horního víčka** +61 %
  • Zlepšená hladkost pokožky* +66 %
  • Stimulace syntézy kolagenu* +21 %

Kyselina hyaluronová tří molekulových velikostí proniká do všech vrstev epidermis, aktivuje hluboký buněčný metabolismus a oživuje zdroj mládí pokožky.

  • 1. Kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností hydratuje pokožku ve svrchních vrstvách, napíná, vyrovnává její tón, dodává svěžest, jas a zářivost.
  • 2. Středně molekulární kyselina hyaluronová proniká do středních vrstev pokožky, stimuluje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové, zlepšuje pevnost, hustotu a elasticitu pokožky.
  • 3. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová působí v nejhlubších vrstvách epidermis, plní pokožku vlhkostí a „vytlačuje“ vrásky zevnitř, posiluje a napíná pokožku, poskytuje silný omlazující účinek s prodlouženým účinkem.

Biozlato působí jako vodič, který umožňuje aktivním složkám pronikat rychleji a hlouběji do pokožky, výrazně zvyšuje účinnost jejich působení a posiluje omlazovací procesy. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou a hedvábnou akácií napomáhá k obnově objemu měkkých tkání a struktury pokožky v místě vrásek, zajišťuje aktivní posílení struktury pokožky a chrání před změnami souvisejícími s věkem. Hedvábná akácie má výjimečné vlastnosti proti stárnutí a regeneraci, dodává pleti hloubkovou hydrataci, vyhlazuje vrásky, pomáhá rychle redukovat „vaky“ pod očima. Sofistikované vysoce vědecké komplexy proti stárnutí a rozjasnění působí synergicky, tzn. vzájemně se doplňují a posilují: okamžitě napínají pokožku kolem očí, účinně redukují tmavé kruhy, viditelně vyhlazují síť vrásek kolem očí.

Výsledek: při pravidelném používání se pokožka kolem očí promění, vrásky se výrazně zmenšují, tmavé kruhy a otoky postupně mizí, tón pleti se vyrovnává, stává se čistou, svěží a něžnou.

Maximálního výsledku je dosaženo při komplexním použití řadových produktů. Účinek je kumulativní a přetrvává po dlouhou dobu.

Doporučeno pro použití od 60 let.

*Ověřeno Givaudan (Švýcarsko)

**Ověřeno společností Sederma (Francie)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: