HYDRATACE Ultralong – Hydratační gel-filler na pokožku kolem očí Roll-on.

295 Kč / 12 ml
Vyprodáno - dostupnost na dotaz
Položka byla vyprodána…

Masážní Roll-on zlepšuje mikrocirkulaci v pokožce, zvyšuje působení účinných látek, příjemně chladí a tonizuje. Pokožka je velmi rychle nasycena vlhkostí, stává se pružnější, vrásky způsobené dehydratací zmizí, pleť se stává jednotnou, zářivou a krásnou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gel filler je nová generace zvlhčujících textur vytvořená odborníky VITEX ve spolupráci s francouzskými vědci. Díky velkému procentu aktivních složek ve složení je dosaženo rychlého a znatelného výsledku: pokožka je velmi rychle nasycena vlhkostí, stává se pružnější, vrásky způsobené dehydratací zmizí, pleť se stává jednotnou, zářivou a krásnou.

Aktivní látky: Aktivní komplex HYDRO Power má prokázanou účinnost, stabilizuje rovnováhu buněčné vody a zaručuje nepřetržitou ultra-hydrataci pokožky po dobu až 120 hodin. Technologie mikroinfúze čisté kyseliny hyaluronové dodává molekuly hyaluronu hluboko do pokožky, kde se otevírají, přitahují vlhkost, bobtnají a vytlačují vrásky zevnitř. Biophytex účinně snižuje otoky a tmavé kruhy pod očima. Masážní Roll-on zlepšuje mikrocirkulaci v pokožce, zvyšuje působení účinných látek, příjemně chladí a tonizuje. Efekt se násobí a je dlouhodobý. Výsledek: bezprostředně po nanesení výplňového gelu vypadá pokožka kolem očí odpočatá, svěží a tonizovaná. Při pravidelném používání se obnoví rovnováha vlhkosti v pokožce, vyhlazení vrásek, redukce tmavých kruhů, vzhled se stane široce otevřeným a zářivým.

Aplikace: Aplikujte ráno a / nebo večer na očištěnou pokožku očních víček. Pro zvýšení tonického účinku se doporučuje produkt ochladit v chladničce půl hodiny před použitím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: