HYDRATACE Ultralong – Hydratační krém-sorbet na obličej a pokožku kolem očí 20+ den-noc

155 Kč / 40 ml
Skladem

Ihned po nanesení krému se pokožka stane hydratovanou, hedvábnou a zářivou. Při pravidelném používání se vodní rovnováha pokožky normalizuje, pleť se znatelně zlepší, tón pleti se vyrovná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krémový sorbet s lehkou pěnovou konzistencí je novou generací zvlhčujících textur vytvořených odborníky VITEX ve spolupráci s francouzskými vědci. Díky velkému procentu aktivních složek ve složení je dosaženo rychlého a znatelného výsledku: pokožka je velmi rychle nasycena vlhkostí, stává se pevnější a pružnější, vrásky způsobené dehydratací zmizí, pleť se stává jednotnou, zářivou a krásnou.

Aktivní látky: Inovativní komplex HYDRO Power zaručuje nepřetržité ultra-zvlhčení pokožky po dobu až 120 hodin: aktivní složky jsou absorbovány co nejúplněji, což má za následek hromadění živin a zvlhčujících látek v buňkách, nedostatek vlhkosti na různých úrovních epidermis je dlouhodobě eliminován a jsou zlepšeny přirozené ochranné funkce pokožky. Porcelánový květ a kombuchka zlepšují pleť, tonizují pokožku a dodávají čistou a jemnou záři. Mořské hrozny, oleje z almy a meruňky poskytují buňkám odpovídající výživu, hydrataci a obnovu, zmírňují podráždění, dodávají hedvábnou hladkost a něhu. Efekt krému se násobí a je dlouhodobý. Výsledek: Ihned po nanesení krému se pokožka stane hydratovanou, hedvábnou a zářivou. Při pravidelném používání se vodní rovnováha pokožky normalizuje, pleť se znatelně zlepší, tón pleti se vyrovná.

Aplikace: Ráno a / nebo večer naneste na očištěnou pokožku. Na nejsušší oblasti můžete krém nanést dvakrát.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: