HYALURON VOLUME LIFT - Luxusní balzámová maska pro hydrataci a obnovu vlasů 2v1.

239 Kč / 300 ml
Skladem

Maska pro obnovu vlasů z řady HYALURON GOLD. Hyaluronová balzámová maska s trojitým pečujícím komplexem pro maximální výsledky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maska pro obnovu vlasů z řady HYALURON GOLD. Hyaluronová.

První hyaluronová balzámová maska od VITEX trojitým pečujícím komplexem pro maximální výsledky ve 3 směrech:

1. KYSELINA HYALURONOVÁ - ZVLHČUJE A ODSTRAŇUJE POŠKOZENÍ Molekuly kyseliny hyaluronové jsou s chirurgickou přesností fixovány na poškozená místa vlasů, vyplňují je a obnovují, vyhlazují kutikulu, výrazně snižují lámavost vlasů a zabraňují třepení konečků.

2. PROVITAMIN B5 - POSÍLENÍ, OBNOVA A LESK Pro-vitamín B5 proniká hluboko do poškozených vlasů, uzdravuje je a posiluje je zevnitř, díky čemuž jsou kadeře silné, pružné, jemné a neuvěřitelně lesklé.

3. BAVLNÍKOVÝ OLEJ - VÝŽIVA, OBJEM A OCHRANA Bavlníkový olej jemně obalí každý vlas, rovnoměrně rozprostře po jeho povrchu, intenzivně vyživuje, vytváří na vlasech přirozenou bariéru pro udržení optimální úrovně vlhkosti, dodává vlasům potřebnou hustotu a trvalý objem.

Moderní receptura hloubkově hydratuje, vyživuje, obnovuje a uhlazuje vlasy po celé délce a zároveň na vlasech tvoří neviditelnou strukturální síťku, která vlasy nadzvedává a drží závratný objem kadeří.

Výsledek: vlasy jsou ozdravené, hydratované a obnovené po celé délce, získávají krásný objem a zářivý lesk.

Aplikace: 2 APLIKACE:

1. Jako balzám: naneste na umyté vlasy, po 1-2 minutách opláchněte vodou.

2. Jako maska: naneste na umyté vlasy, po 5-7 minutách opláchněte vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: