HYALURON GOLD – Noční zpevňující krém-sérum na obličej a krk 50+.

439 Kč / 45 ml
Skladem

Noční zpevňující sérum vyhovuje potřebám a vlastnostem pleti nad 50 let, kombinuje intenzivní působení omlazujícího séra s pohodlím výživného krému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpevňující noční sérum, navržené tak, aby vyhovovalo potřebám a vlastnostem pleti nad 50 let, kombinuje intenzivní působení omlazujícího séra s pohodlím výživného krému. Moderní složení aktivních látek na bázi kyseliny hyaluronové tří molekulových velikostí, biozlata, pupečníku asijského (Centella asiatica), ultravyživujícího bambuckého a avokádového oleje, působí na třech úrovních epidermis (horní, střední a hluboká), poskytuje intenzivní výživu, obnovu a posílení pokožky během nočního odpočinku.

Kyselina hyaluronová tří molekulových velikostí proniká do všech vrstev epidermis, aktivuje hluboký buněčný metabolismus a oživuje zdroj mládí pokožky.

  • 1. Kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností hydratuje pokožku ve svrchních vrstvách, napíná, vyrovnává její tón, dodává svěží, jasnou a zářivou pleť.
  • 2. Středně molekulární kyselina hyaluronová proniká do středních vrstev pokožky, stimuluje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové, zlepšuje pevnost, hustotu a elasticitu pokožky.
  • 3. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová působí v nejhlubších vrstvách epidermis, vyplňuje pokožku vlhkostí a „vytlačuje“ vrásky zevnitř, zpevňuje a zvýrazňuje kontury obličeje, poskytuje silný omlazující účinek s prodlouženým účinkem.

Prokázaná účinnost hyaluronu*

  • Zvýšení syntézy vlastní kyseliny hyaluronové + 93 %
  • Zlepšená hladkost pokožky +66 %
  • Stimulace syntézy kolagenu +21%

Biozlato působí jako vodič, který umožňuje aktivním složkám pronikat rychleji a hlouběji do pokožky, výrazně zvyšuje účinnost jejich působení a posiluje omlazovací procesy. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou a pupečníkem asijským stimuluje buňky k obnově a regeneraci. Pupečník asijský (Centella asiatica) je již dlouho známý v orientální medicíně a kosmetologii pro své silné vlastnosti proti stárnutí. Aktivní látky pupečníku nastartují přirozený proces tvorby vlastního kolagenu a kyseliny hyaluronové v pokožce, zvyšují tonus a pružnost pokožky, vyhlazují vrásky a bojují proti známkám stárnutí. Nejcennější bambucké a avokádové oleje dodávají pokožce více než jen výživu: nasycují pokožku polynenasycenými omega 3-6-9 mastnými kyselinami, esenciálními lipidy a dalšími složkami, které pokožka potřebuje při hormonálních změnách. Squalane je přírodní hypoalergenní složka, strukturou podobná kožním lipidům, díky čemuž pokožku dokonale vyživuje a hydratuje, udržuje její tonus a pružnost, působí antioxidačně.

Použití: Aplikujte večer na vyčištěnou pleť obličeje a krku.

Výsledek: hloubkově vyživená, hydratovaná, posílená a regenerovaná pleť ráno vypadá viditelně mladší a hladší, vrásky se zmenšují, oválný obličej a kontury krku se krásně rýsují.

Maximálního výsledku je dosaženo při komplexním použití řadových produktů. Účinek je kumulativní a přetrvává po dlouhou dobu.

Vhodné pro všechny typy pleti. Doporučeno pro použití od 50 let věku.

*Ověřeno Givaudan (Švýcarsko)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: