PharmaCos Dead Sea Noční krém 45+ dokonalý filler na obličej a krk

179 Kč / 50 ml
Skladem

Krém obohacený o 20 minerálů z Mrtvého moře a s mnoha komponenty proti stárnutí, během noci účelně působí proti faktorům, které způsobují stárnutí pokožky a poskytuje jí úplné zotavení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROGRAM OMLAZENÍ Formula, maximálně kompatibilní s fyziologickými parametry pokožky, obohacená silným koktejlem komponentů proti stárnutí, během noci účelně působí proti faktorům, které způsobují stárnutí pokožky a poskytují jí úplné zotavení. Ozdravný elixír 20 minerálů z Mrtvého moře hluboce nasycuje buňky mořskými minerály a stopovými prvky, aktivuje proces obnovy, zlepšuje tón pokožky, zlepšuje rovnováhu vody a lipidů v pokožce. Hyaluron-ceramidový komplex stimuluje produkci kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu pokožkou, díky níž je rychlost stárnutí pokožky výrazně snížena, počet a závažnost vrásek se snižuje. Dochází ke komplexní korekci změn souvisejících s věkem: vrásky se vyplňují a vyhlazují, obnovuje se krásný a jasný obrys obličeje, zvyšuje se pevnost a pružnost pokožky. Mořské řasy mají antioxidační vlastnosti, čímž účinně odstraňují toxiny, zvyšují přirozené obranné mechanismy pokožky. Aktivní mikrogalga (Peph-Active) zajišťuje hlubokou hydrataci pokožky, posiluje její ochranné funkce, snižuje vrásky a zabraňuje předčasnému vyblednutí pokožky, dodává jí tón a vitalitu. Squalan je hypoalergenní složka, která díky své přirozenosti s pokožkou vyživuje a zvlhčuje pokožku v hlubších vrstvách, účinně obnovuje poškozené strukturní vazby v pokožce, chrání před vlivem UV záření a účinky volných radikálů. Kakaové máslo hluboce vyživuje, zvlhčuje a obnovuje pokožku, pomáhá aktivovat produkci kyseliny hyaluronové a kolagenu, dodává pokožce jemnost a sametovou barvu. Sladký mandlový olej vyživuje buňky nezbytnými živinami, vyhlazuje vrásky, pomáhá výrazně zlepšit pleť a vyrovnává strukturu pokožky. Kyselina hyaluronová je vysoce aktivní hydratační látka. Obnovuje rovnováhu vlhkosti v kůži, plní věk a napodobuje vrásky, minimalizuje jejich počet, dává hladkost a pružnost. Ceramidový komplex kompenzuje nedostatek ceramidů, které jsou hlavním konstrukčním prvkem lipidové vrstvy pokožky, vyplňuje poškození, obnovuje integritu kožní bariéry, vyhlazuje a vypíná pokožku a obnovuje jasnost obrysů. Glycerin má schopnost vázat vlhkost ze vzduchu, proto je účinným zvlhčovačem. Zjemňuje, zabraňuje vzniku podráždění a zánětu pokožky. Betain zjemňuje a uklidňuje pokožku, pomáhá buňkám udržovat vlhkost a chrání je před dehydratací.

Výsledek: zevnitř zpevněná a obnovená pokožka, ráno vypadá pokožka výrazně mladší, vrásky se zmenšují, obrysy obličeje se zvýrazňují, pleť se změní na měkkou, zdravou a svěží.

Aplikace: Aplikujte krém rovnoměrně večer na čistou a suchou pokožku obličeje a krku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: