Colastin – Jemný peelingový gel pro očištění obličeje KOLAGEN+ELASTIN.

219 Kč / 75 g
Skladem

Jemný a účinný přípravek pro hloubkové komplexní očištění pleti. Vhodné pro citlivou, tenkou pokožku a také pro ty, kteří mají sklon ke kuperóze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elastin a kolagen tvoří „rámec“ a zajišťují hydrataci pokožky: jsou to klíčové strukturální proteiny extracelulárního matrixu. Právě díky nim, „proteinům mládí“, je pokožka silná, pevná a elastická. Vznik vrásek a záhybů, ochablá a povislá pokožka, otoky jsou důsledkem snížené produkce kolagenu a elastinu. Jemný peeling pro očištění pleti rozpouští odumřelé buňky a odstraňuje přebytečný maz, eliminuje loupání, urychluje obnovu epidermis a vyhlazuje nerovnosti terénu, napíná pokožku a pomáhá zpevnit ovál obličeje, urychluje buněčnou regeneraci, navrací pleti svěžest a odstraňuje známky únavy, zvyšuje kožní turgor a odstraňuje vrásky.

Aktivní komponenty: hydrolyzovaný kolagen, hydrolyzovaný elastin, kyselina mléčná.

Návod k použití: Aplikujte přípravek na suchou pokožku obličeje, vyhněte se oblasti kolem očí a rtů. Masírujte lehkými krouživými pohyby, dokud se nevytvoří šupinky, zvláštní pozornost věnujte T-zóně (čelo, brada, nos). Důkladně opláchněte teplou vodou.

Upozornění: nedoporučuje se používat v případě podráždění pokožky, kožních onemocnění nebo přecitlivělé pokožky. Po použití se nedoporučuje být na aktivním slunci bez opalovacího krému. V případě zasažení očí vypláchněte velkým množstvím vody. Doporučuje se používat 1-2x týdně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: