Kosmetologie -Bělící krém-maska na obličej „Obnova a jas“.

59 Kč / 2 x 7 ml
Skladem

Tato krémová maska vám umožní rychle a efektivně se zbavit nedokonalostí pokožky a dosáhnout neuvěřitelně rovnoměrné, krásné pleti. Zesvětluje pihy a stařecké skvrny, vyhlazuje stopy po akné a vyrovnává tón pleti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato krémová maska vám umožní rychle a efektivně se zbavit nedokonalostí pokožky a dosáhnout neuvěřitelně rovnoměrné, krásné pleti. Zesvětluje pihy a stařecké skvrny, vyhlazuje stopy po akné a vyrovnává tón pleti. Stimuluje obnovu pokožky a dodává pokožce neuvěřitelnou svěžest a jas.

Aktivní látky: AHA kyseliny ve vysoce aktivní formě a speciální bělící komplex jemně exfoliují odumřelé buňky, stimulují procesy obnovy a zaměřují se na ty oblasti pokožky, které potřebují zesvětlení, což výrazně snižuje pigmentaci způsobenou různými faktory (vystavení ultrafialovému záření, změny související s věkem), kyselina glykolová a kyselina mléčná.

Aplikace: Aplikujte na očištěnou pokožku v tenké vrstvě po dobu 10-15 minut, vyhněte se oblasti kolem očí. Opláchněte vodou. První 2-3 minuty je možné pociťovat mravenčení. Pokud se mravenčení zesílí, masku okamžitě omyjte. Používejte 1–2krát týdně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: