Kosmetologie – Bílý asijský jíl s listy valterie pro pleť a tělo.

69 Kč / 28 g
Vyprodáno - dostupnost na dotaz
Položka byla vyprodána…

Pleťová maska z bílého jílu (kaolin) je skvělá pro všechny typy pleti, ale je obzvláště vhodná pro nerovnou, unavenou, atonickou pleť, která vyžaduje zvýšenou výživu, detoxikaci, pružnost a pevnost. Bílý jíl této pleťové masky je navíc obohacen o výtažek z Valtheria Indica, vzácné rostliny s jedinečnými vlastnostmi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pleťová maska z bílého jílu (kaolin) je skvělá pro všechny typy pleti, ale je obzvláště vhodná pro nerovnou, unavenou, atonickou pleť, která vyžaduje zvýšenou výživu, detoxikaci, pružnost a pevnost. Bílý jíl této pleťové masky je navíc obohacen o výtažek z Valtheria Indica, vzácné rostliny s jedinečnými vlastnostmi. Díky nejcennějšímu minerálnímu složení (na bázi oxidu křemičitého a solí dusíku, draslíku, vápníku, zinku, hořčíku a manganu) jíl nasycuje pokožku základními stopovými prvky, což přispívá k tvorbě přírodního kolagenu a elastinu. Jako silný adsorbent čistí kaolin pokožku od toxinů a dalších nečistot.

Aktivní látky: Valtheria indica má v synergii s kyselinou citronovou a ferulovou výrazný bělící účinek na pokožku, zpomaluje proces tvorby melaninu a dodává pokožce krásný, rovnoměrný tón. Výsledek po 1 proceduře: hladká, pevná pokožka a čistá, jasná a svěží pleti.

Výsledek: Při pravidelném používání (1–2krát týdně, v průběhu 10–12 procedur): pleť se vyrovná, stařecké skvrny, stopy po akné a pihy budou méně patrné, pokožka se stane pružnější a napnutější, vrásky se vyhladí.

Aplikace: Jíl smíchejte s vodou do konzistence husté smetany. Naneste v silné vrstvě na očištěnou pokožku. Omyjte vodou po 10-15 minutách. Používejte 1–2krát týdně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: