Kosmetologie – Černý vulkanický jíl s jalovcem pro pleť a tělo.

69 Kč / 28 g
Vyprodáno - dostupnost na dotaz
Položka byla vyprodána…

Černý jíl hluboce čistí pokožku od nečistot a toxinů, absorbuje přebytečný maz, stahuje póry, má vysoušecí a dezinfekční účinek. Jalovec redukuje černé tečky a současně má antimikrobiální účinek, který předchází akné a zarudnutí pokožky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černý jíl je nejsilnějším přírodním prostředkem pro problematickou a mastnou pleť. V kombinaci s jalovcem - silným přírodním antiseptikem - má černý jíl od společnosti VITEX vylepšený léčivý účinek. Díky svému jedinečnému složení (železo, uhlík, vápník, draslík, křemík, dusík, zinek, hořčík atd.) a vynikajícím adsorpčním vlastnostem černý jíl hluboce čistí pokožku od nečistot a toxinů, absorbuje přebytečný maz, stahuje póry, má vysoušecí a dezinfekční účinek. 

Aktivní látky: Jalovec, drcený speciální technologií, aby si zachoval všechny své léčivé vlastnosti, jemně drhne pokožku, čistí póry, redukuje černé tečky a současně má antimikrobiální účinek, který předchází akné a zarudnutí.

Výsledek po 1 proceduře: čistá, rovnoměrná, matná pokožka bez mastného lesku. Při pravidelném používání (1–2krát týdně, 10–12 procedur): normalizuje se regulace kožního mazu, sníží se množství akné a zánětů, zúží se póry, pokožka bude hladší, čistší a zdravější.

Aplikace: Jíl smíchejte s vodou do konzistence husté smetany. Naneste v silné vrstvě na očištěnou pokožku. Omyjte vodou po 10-15 minutách. Používejte 1–2krát týdně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: