MASKIMANIA - Hyaluron Lift maska na obličej „Zvedací efekt, intenzivní zvlhčení a lifting“.

159 Kč / 1 kus
Skladem

Textilní hyaluronová pleťová maska je vhodná pro normální až suchou pokožku jakéhokoliv věku. Poskytuje přirozený efekt faceliftu, vyhlazení mikroreliéfu pokožky a snížení závažnosti vrásek, ochranu kožních buněk před negativními účinky volných radikálů a udržení optimální úrovně hydratace pokožky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hyaluron Lift pleťová maska je vhodná pro normální až suchou pokožku jakéhokoliv věku. Komplex aktivních složek pleťové masky (vitamín C, koenzym Q10, POLYLIFT, kyselina hyaluronová) poskytuje: Přirozený efekt faceliftu, vyhlazení mikroreliéfu pokožky a snížení závažnosti vrásek, stimulaci syntézy kolagenu, ochranu kožních buněk před negativními účinky volných radikálů a udržení optimální úrovně hydratace pokožky. Speciální impregnační vzorec, který nestéká, vám umožňuje používat masku extrémně pohodlně a poskytuje pokožce hydratovaný a zdravý vzhled.

Aplikace: Před otevřením rozemněte prsty sáček s maskou, otevřete obal a aplikujte masku na očištěný obličej, rovnoměrně rozprostřete. Masku sundejte po 15-20 minutách. Zbytek vmasírujte do pokožky nebo odstraňte vatovým tamponem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: